Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk'ü Anma törenleri kapsamında konuştu. Türkiye'nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk sayesinde kapitülasyonlardan kurtulduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin bu dönemde de benzer mücadele verdiğini ve sıkı

Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar 8 gün içinde işlem yapması gerekiyor! Bankadan açıklama yapıldı Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar 8 gün içinde işlem yapması gerekiyor! Bankadan açıklama yapıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk'ü Anma törenleri kapsamında konuştu. Türkiye'nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk sayesinde kapitülasyonlardan kurtulduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin bu dönemde de benzer mücadele verdiğini ve sıkıntıların olduğunu gördüklerini ve bildiklerini açıkladı. Ekonomide sıkıntılar olduğunu ve bu sıkıntılar karşısında mücadele ettiklerine değinen Erdoğan, "tarihi bir mücadele veriyoruz" dedi.

'Bakın İşsizlik Azalmaya Devam Ediyor'


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de işsizliğin azalmaya devam ettiğini söyledi ve "IMF'ye bizi muhtaç etmesin" açıklamasında bulunarak IMF'nin siyasi iradeyi kontrol altında tutan bir kurum olduğuna değindi.

Türkiye'nin 23 milyar dolar değerindeki IMF borcunu kapattığını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "bir daha bizi bunların eline düşürmesin" açıklamasında bulundu.