Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika kontrollü normalleşme açıklaması! Haziran ayına kadar sürecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan son dakika kontrollü normalleşme açıklaması. Recep Tayyip Erdoğan son dakika yaptığı açıklama da kontrollü normalleşme ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gündem 14.05.2021 - 14:32 14.05.2021 - 14:37 Berkay Keskin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dakika kontrollü normalleşme açıklaması geldi. Recep Tayyip Erdoğan, 17 mayıs 2021 pazartesi günü kontrollü normalleşmeye geçiş olacağını açıklasa da hayatın normal akışına dönmenin Haziran ayı itibariyle olacağını duyurdu.

Erdoğan'dan kontrollü normalleşme takvimi açıklaması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk kez açıkladı. Tam kapanma sonrası 17 mayıs 2021 tarihinde kontrollü normalleşme olacağını dile getirdi. "Milletimize söz verdiğimiz şekilde pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimini uygulamaya başlayacağız diyen Erdoğan, tüm detayları Kabine toplantısı sonrası açıklayacağız" dedi.

Haziran ayında normalleşme gelecek!

Erdoğan yaptığı açıklamada kontrollü normalleşme takvimini açıklayacaklarını dile getirerek, Haziran ayı itibariyle günlük hayatı daha da rahatlatacak tedbirleri gevşeteceklerini dile getirdi. Bazı yasaklar kalkacak olsa da asıl yasakların Haziran ayı başı itibariyle olacağını duyurdu.

Kabine Toplantısı 2021 ne zaman?

Kabine toplantısı 17 mayıs 2021 pazartesi günü yapılacak. Erdoğan KAbine toplantısı sonrası hemen açıklama da bulunacak ve 19 mayıs da dahil kontrollü normalleşme takviminin nasıl olacağını duyuracak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@