Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Son Dakika Müjdesi Geldi! Senet Çek Kredi Borçları Kapanıyor Tam 50000 TL Destek Ödemesi

Son dakika müjdesi geldi! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla bankalar harekete geçti ve borçlu vatandaşların, çek, senet, kredi, kredi kartı borçları siliniyor.

Ekonomi 12.09.2021 - 20:10 12.09.2021 - 20:11 Berkay Keskin

50 Bin TL'ye kadar borçlar silinecek! Peki başvuru nasıl yapılır? Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulan son dakika müjdesi ile borç kapatma kredileri hayata geçirildi. Bankalara kredi, kredi kartı borcu olanlar ile çek ve senet borçluları bu imkandan yararlanabilecek. 50000 TL'ye kadar borç kapatma müjdesinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Koronavirüs salgını nedeniyle devam eden ekonomik olumsuzluklara karşı Hükümetten müjde üstüne müjde geliyor! Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu müjde ile borçlu vatandaşlar rahat nefes alacaklar. Tüm borçluların kredi, kredi kartı, çek ve senet borçları silinecek! Peki borç sildirme müjdesinden nasıl yararlanılır? Borç kapatma müjdesinin detayları milyonlarca vatandaş tarafından sıklıkla araştırılıyor. Borç kapatma fırsatından yararlanma şartları nelerdir? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile birçok banka harekete geçti ve borç kapatma kredilerini hayata geçirdi. Düşük faizli borç kapatma kredileri ile tüm borçlarınızı tek elde toplayabilecek ve düşük faiz imkanıyla kolay geri ödeme seçeneklerinde ödeyebilirsiniz. Borç kapatma kredisi veren bankalar ve 50.000 TL'ye kadar destek müjdesi haberimizin devamında sizlerle.

Ziraat Bankası'ndan Borç Kapatma Müjdesi! 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı sonrası ilk harekete geçen banka Ziraat oldu. Ziraat Bankası'nın borçlu vatandaşlar için sunduğu borç transfer kredilerinde %1,49'dan başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Borçlu vatandaşlar faiz artışlarından etkilenmeksizin tam 50 bin TL'Ye kadar borç kapatma kredileri ile tüm borçlarını kapatabiliyorlar. Daha sonrasında Ziraat Bankası'na geri ödeme yaparak borçlarından kurtuluyorlar. 

ING Bank Borç Transfer Kredisi

Borçlu vatandaşlara bir müjde de ING'den geldi. Özel sektör bankaları arasında yer alan ING, kredi borçlarını bankasına taşıyanlara %1,54'Ten başlayan faizlerle borç kapatma kredisi tahsis ediyor. Böylece sizler de tüm bankalara olan kredi borçlarınızı kolaylıkla ING'ye transfer ederek tek bir kalemde tüm borçlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Geri ödeme planını artan, azalan veya eşit aylık taksitler şeklinde ödeme seçeneği de sunulmaktadır.

Yapıkredi Borç Transfer Kredisi

Borçlarını ödemekte zorlanan ve birçok bankaya olan kredi borçlarını dönüşümlü olarak kapatmaya çalışıp faizlere çıkışamayan borçlu vatandaşlara Yapıkredi Bankası da düşük faizle borç transfer kredisi veriyor. Yapıkredi tam 50 bin TL'ye kadar borç transfer kredileri ile kredi ve kredi kartı borçlarınızdan kurtulmanıza imkan tanıyor. Böylece tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek elde toplayarak kolayca ödeme avantajına sahip olabiliyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@