Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uyarı Geldi: Ziraat Bankası 100 Bin TL’lik İhtiyaç Kredisini Duyurdu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uyarı Geldi: Ziraat Bankası 100 Bin TL’lik İhtiyaç Kredisini Duyurdu!. Ziraat bankası destek kampanyası olarak 100.000 TL verecek. İşte detaylar...

Ekonomi 25.09.2021 - 08:31 25.09.2021 - 08:31 Vural Pars

Ziraat Bankası, son dakika olarak yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını resmi olarak duyurdu. Son derece uygun faiz oranlarına sahip olan bu kampanyanın detayları ise Ziraat Bankasının internet sitesi üzerinden açıklandı. İşte, Ziraat Bankasının hazırlamış olduğu kredi kampanyasının tüm detayları haberimizde…

Ziraat Bankası, geçtiğimiz günlerde yeni kredi kampanyasını açıkladı. Uygun faiz seçeneğine sahip olan bu kampanyanın detayları ise Ziraat Bankasının resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Ziraat Bankasının sunduğu kredi kampanyasından yararlanabilmek için öncelikli olarak gerekli şartları sağlıyor olmanız gerekmektedir.

Tüm bunların yanı sıra kredi notu düşük olan kişiler ise, Ziraat Bankasının herhangi bir şubesine giderek başvuru işlemlerini de gerçekleştirebilecektir. 3 Ay ertelemeli bir şekilde Ziraat Bankası müşterilerine sunulacak olan kredinin değeri ise 100 Bin TL olarak açıklandı. 100 Bin TL’lik ihtiyaç kredisinin vade oranı ise 36 ay olarak belirlendi. 

Ziraat Bankasının Sunduğu Kredi Kampanyasının Belirlenen Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankası, yeni kredi kampanyasını önceki günlerde resmi olarak duyurdu. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile sorgulama yapmalı ve kredi notunuzu öğrenerek ön onay almalısınız. Tüm şartları sağlayan kişiler, Ziraat Bankası üzerinden 100 Bin TL’ ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilecek.

Üstelik, çekilecek olan kredinin ilk taksit ödemesi de 3 ay sonraya ertelenecek. Ziraat Bankası üzerinden maaş alan kişiler ise bu kredi kampanyasından düşük faiz oranı ile birlikte yararlanabilecek. Ziraat Bankasından emekli maaşı alan kişilere ise bekletilmeden kredi onayı hemen verilecek.

Ziraat Bankası Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Ziraat Bankasının sunduğu kredi kampanyasından yararlanabilmek için bankanın herhangi bir şubesine gidebilir ve başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yeni kredi kampanyasından yararlanabilmek için Ziraat Bankasının internet sitesini kullanabilir ve şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz.

cumhurbaskani-erdogandan-uyari-geldi-ziraat-bankasi-100-bin-tllik-ihtiyac-kredisini-duyurdu1

Ayrıca internet şubesi üzerinden başvuru yapan kişiler, onay alması halinde şubelere giderek kredilerini kullanabileceklerdir. İnternet şubesinin yanı sıra Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden de başvuru işlemleri gerçekleştirilebilecektir.

Mobil uygulama üzerinden başvuru yapan ve başvurusu onaylanan kişiler, bankaya gitmeden kredilerini alabileceklerdir. Aynı zamanda, Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden kredi talebinde bulunan kişiler, masrafsız olarak kredi alma imkanından da yararlanabilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@