Cumhurbaşkanı gece imzaladı! Emeklilere 40.000 TL ödeme ve borç kapatma müjdesi geldi!

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Emekli olan vatandaşlar için kampanya başlatan Ziraat Bankası ile birlikte Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada, devlet destekli onay vereceğini açıkladı. Emekli maaşını Ziraat Bankası ile birlikte Halkbank üzerinden alan vatandaşlar, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabileceğini, Cumhurbaşkanı da daha önce duyurmuştu.

Nakit ihtiyacı olan tüm emekleri için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde, Ziraat Bankası ile birlikte Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi imkanından faydalanarak, nakit kredi imkanından faydalanan tüm vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirilecek.

Ziraat Bankası ile birlikte Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, aynı gün içinde kullandırılacaktır. 

BAŞVURU

Ziraat Bankası ile birlikte Halkbank üzerinden emekli maaş almayan vatandaşlar ise maaş müşterisi olmaları durumunda kredi başvurusu yapabiliyor. Yapılan başvurularda 40000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve diğer dilerseniz de 40000 TL kredilerde, diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanız için de destek alabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, nakit kredi başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşlara 40000 TL'ye kadar kredi ödemeleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.