Cumhurbaşkanı ilk emekliye müjde verdi! EK ödeme alacak emekliler yarın başlayacak!

Cumhurbaşkanı tarafından duyurulan yeni kampanya, emekli maaşı alan vatandaşlara kamu bankaları ve bazı özel bankalar aracılığıyla ek ödeme ve nakit kredi sunmaktadır. Devlet destekli olarak sunulan bu yeni nakit kredi kampanyası, ekim ayı sonuna kadar geçerlidir. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank aracılığıyla emekli maaşı alan tüm bireysel müşterilere daha avantajlı koşullarla bu krediler sunulmaktadır. Kampanya kapsamında, nakit kredi kullanacak kişilere 3 ay erteleme imkanı ve 36 ay vadeli 50.000 TL kredi sunulmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Emekli maaşı Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank üzerinden alan müşteriler, bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak bu kampanyadan yararlanabilirler. Banka hesaplarına gelen şifre ile kredi başvurusu yapabilir ve 50.000 TL'lik nakit kredi kullanma olanağına sahip olurlar. Kampanya, ekim ayı sonuna kadar devam etmektedir. Bu bankalar üzerinden emekli maaşı alan kişiler, banka şubeleri aracılığıyla da başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir ve mesai saatleri içinde yapılan başvurularda şube yetkilileri kredi onayı verebilirler.

Kamu bankaları dışında Garanti Bankası ve İş Bankası, emekli maaşı alan müşteriler için devlet destekli emekli kredisi kampanyası sunmaktadır. Maaş müşterisi olan kişilere bu ödemeler aynı gün içinde yatırılmaktadır. Garanti Bankası ve İş Bankası'nın bu yeni kredi kampanyası, başvuru şartlarına uyan herkese açıktır ve nakit kredi kullanma fırsatı sunmaktadır. Kampanya, emekli olan kişiler için sunulmaktadır ve emekli maaşı hesapları üzerinden işlem yapılmaktadır. Bu kampanya, nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlara ekonomik destek sağlamaktadır.