Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Her Nefis Ölümü Tadacaktır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'nun cenazesinde konuştu. Burhan Kuzu'nun kendisi ile çok yakından çalışan isimlerden birisi olduğuna değinen Erdoğan, "her nefis ölümü tadacaktır" açıklamasında bulundu.

Gündem 02.11.2020 - 13:37 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'nun cenazesinde konuştu. Burhan Kuzu'nun kendisi ile çok yakından çalışan isimlerden birisi olduğuna değinen Erdoğan, "her nefis ölümü tadacaktır" açıklamasında bulundu. 65 yaşındaki Burhan Kuzu, 2 haftadır coronavirüs tedavisi görüyordu ve coronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Anayasa Profesörü olarak tanınan Burhan Kuzu'nun cenazesine birçok kişi katılırken bunlar arasında TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mahir Ünal, Hayati Yazıcı ve Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, eski bakanlar Veysel Eroğlu ve İsmet Yılmaz, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti'li belediye başkanları ve milletvekilleri de yer aldı.

Erdoğan açıklamalarında İzmir'de yaşanan 7.0 şiddetindeki depreme de değinerek "yaşanan hadiseler ortada görünüyor, hiç kimsenin beklemediği bir olaydı." açıklamasında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@