Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yeni Paket İçin Onay Verdi, Acil İhtiyacı Olan Kişiler ve Borcu Olanlara Verilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın yoklamasından geçtikden sonra hazırlıkları devam eden kredi kampanyasından nihayet müjdeli haber geldi.

Ekonomi 25.11.2021 - 08:47 25.11.2021 - 08:47 Vural Pars

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın yoklamasından geçtikden sonra hazırlıkları devam eden kredi kampanyasından nihayet müjdeli haber geldi. Cumhurbaşkanının gösterişiyle 20000 tl düşük faizli kredi çalışmaları bitdi. İşte haberle ilgili detaylar.

Her kesin bildiği üzere Ekonomi iki sınıfa ayrılmış durumdadır. Bunlardan biri emekli sınıfı diğeri ise asgari ücretle çalışanlar sınıfı olarak biliniyor. Her kesin özellikle, bu iki sınıfın merakla beklediği kredi kampanyası ile ilgili haberi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. 36 ay vadeli, 3 ay ertelemeli en önemlisi ise düşük fazili kredi kampanyası devlet bankalarında kredi ihtiyacı olanları bekliyor. Artık devlet bankaları kredi başvurusunda bulunanların başvurusunu değerlendirmektedir

Ziraat bankası, Vakıfbank, Halkbank gibi devlet bankaları 20000 tl düşük faizli krediyi halka sunmaya hazır durumda

Vakıfbank Cumhurbaşkanının talimatıyla artık 20000 tl kredi kampanyasının uygulanmasına başladı

Vakıfbank'da başvuru şartlarına uygun herkesin kredi ala bilmesi sağlanacak. Halkın kredi alma olasılığının artırılması için Hükümet desteğini esirgemedi.3 ay ertelemeli, 36 ay vadeli kredi kampanyasının uygulaması Vakıfbank ve diğer kamu bankaları tarafından yapılacak.

Ziraat bankasıda talimata uydu

Ziraat bankası da, kredi başvurusunu doğru yapan kişilere hızlı kredi imkanı tanıyor. Kredi için bankaya uğraya bilmeyenlere Ziraat bankası alternativ yollar sunmaktadır. Bankaya gidemiyorsanız, O zaman Ziraat bankası internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapıb, risk notunuza bağlı olarak, kredi miktarını artıra bilirsiniz.

cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-yeni-paket-icin-onay-verdi-acil-ihtiyaci-olan-kisiler-ve-borc1

Halkbankdan 20000 tl düşük faizli kredi adımı

Kamuda kullanılan bankalardan biri olan, Halkbank 20000 tl düşük faizli Kredi kampanyasına uyarak halka destek olmaktadır. Banka da işlemler hızlandı, farklı ödeme planları oluşturuldu. Artık kolaylıkla kredi faiz oranınız hesaplanarak hesabınıza aktarılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın gösterişiyle uygulaması devam eden Kredi kampanyasının haberi ihtiyaç sahiplerinin sevindirdi.

2021 yılının sonuna doğru hükümetten gelen kredi haberi medyada gündem olan haberler sırasında. Artık hiç kimse kredisiz kalmayacak.Başvurusu onaylanan, herkes bu kampanyadan yararlana bilicek. Kredi alma şartlarının ve kredi ödemelerinin sadeletirilmesi her kesi kredi sahibi yapacak. Eğer sizinde kredi ihtiyacınız varsa, en yakın kamu banklarına yönelerek, 36 ay vadeli, düşük faizli kredilere sahip olun. Ve ihtiyaçlarınızı anında karşılayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@