Cumhurbaşkanı Son Dakika, Ay Sonu ve Ekim Ayı İçin Duyuru Yaptı, Başvuru Yapanlara Hesaplara 10.000 TL Yatacak

Cumhurbaşkanı Son Dakika, Ay Sonu ve Ekim Ayı İçin Duyuru Yaptı, Başvuru Yapanlara Hesaplara 10.000 TL Yatacak. Detaylar belli oldu. İşte açıklama...

Ekonomi 29.09.2021 - 22:44 29.09.2021 - 22:44 Vural Pars

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından da verilen bu haber sonrasında, bankalar harekete geçti. 10.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, duyuru yaptı. Son dakika haberi ile 10.000 TL kamu bankalarından destek alınacak.

Son dakika haberi olarak yeni bir duyuru yapıldı. Ay Başında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da talimat verilmişti. Özellikle kamu bankaları bankalardan kredi alacak kişilere uygun faizlerle kredi vermesi gerektiğini duyurdu.

Başvuru yapan kişilerin onay alamadığı şu günlerde, uygun faizlerle kredi almak isteyenler artık 10000 TL'ye kadar yapacakları başvurularda şart aranmayacak. Devlet destekli olarak verilecek bu kredileri kamu bankaları ile bazı özel bankaların başlattığı duyuruldu. Kredi alacak olan kişiler, başvuru yaptıktan sonra ne kadar kredi onayı aldıklarını görecekler. 

Bankaların kendi resmi internet sitesi üzerinden de yaptıkları duyuru ile birlikte, başvuru yapacak olan kişiler internet sitelerini de kullanabilecekler. Bu şekilde başvuru yaparak hemen onay alabileceksiniz. Son dakika haberi olarak ajanslara düşen bu kredi haberi oldukça umut verici. Para ihtiyacı olan kişiler başvuru yaparak, onay alacaklar. 

Ziraat Bankası 10.000 TL Vereceğini Açıkladı...

Devlet destekli kredilerde en çok tercih edilen bankaların başında gelen Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ile birlikte, müşterilerine kredi imkanı sağlamaya devam ediyor. Uygun faiz oranları ile kredi alacak kişiler, Ziraat Bankası üzerinden başvuru yaparak hemen onay alabilecekler.

Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile birlikte, müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. 10.000 TL'ye kadar onay almak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olan kişiler, bankanın resmi internet sitesine girerek başvuru yapabilirler. Banka müşterisi olan kişiler ise internet bankacılığın girerek buradan kredi alabilecekler. 

cumhurbaskani-son-dakika-ay-sonu-ve-ekim-ayi-icin-duyuru-yapti-basvuru-yapanlara-hesaplara-100001

Diğer Kamu Bankaları da Şartsız 10.000 TL Veriyor

Kamu bankalarından olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi imkanı sağlanıyor. Uygun faiz oranları ile birlikte, uygun kredi alacak kişiler 10000 TL'ye kadar yapacakları başvurularda devlet destekli onay alabilecekler. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak, uygun faizli kredi alabileceksiniz.

10000 TL kredi onayı aldığınızda banka sizlere 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sunacak. Banka şubelerinden, ATM'lerden, Müşteri Hizmetleri üzerinden ve mobil uygulama üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. Vakıfbank ve Halkbank özellikle emekli olan müşterilere emekli maaşlarını kendi bankalarından almak kaydıyla daha yüksek limitlerde kredi kullandıracaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@