Cumhurbaşkanı Talimat Verdi Ziraat Bankası Harekete Geçti! Borçlu Vatandaşların 100.000 TL'ye Kadar Kredi Borçları

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan borçlu vatandaşlara müjde gibi açıklama geldi! Bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla Ziraat Bankası harekete geçti.

Ekonomi 22.08.2021 - 09:26 22.08.2021 - 09:26 Berkay Keskin

Ziraat Bankası, borçlu vatandaşların kredi ve kredi kartı borçlarını silecek. 100.000 TL'ye kadar olan kredi borçları siliniyor. Ziraat Bankası 100.000 TL borç kapatma kredisi ile tüm banka, senet, çek borçları silinecek! Ekonomiye can suyu son dakika kampanyası borçlu vatandaşları sevindirdi. Detaylar haberimizde sizlerle...

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından verilen talimatla borçlu vatandaşlara büyük bir müjde daha geldi! Koronavirüs pandemisinin etkisiyle ekonomik olarak zor bir dönemden geçen vatandaşlara Cumhurbaşkanı talimatlarıyla sevindiren gelişme yaşandı. Ziraat Bankası tarafından sunulacak borç kapatma kredisi ile bankalara borcu olanlar ve senet borçluları, 100000 TL'ye kadar tüm borçlarını kapatabilecekler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamayla yeni bir kredi müjdesi daha geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları sonrası Ziraat Bankası'ndan müjde gibi adım geldi. Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen yeni kampanya ile borçlu vatandaşalara bireysel olarak borç kapatma kredisi tahsis edilecek. Borçlu vatandaşların 100000 TL'ye kadar olan tüm banka ve senet borçlarını kapatmaları sağlanacak. Ziraat Bankasınca sunulan borç kapatma kredi desteğinde 36 aya kadar vade seçeneği, 3 ila 6 ay geri ödemesiz dönem ve erteleme avantajı, ayrıca düşük faiz imkanı bulunacak. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde yapılan duyuru ile 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredileri resmen hayata geçirildi. Sizler de Ziraat Bankası düşük faizli 100.000 TL üst limitli borç kapatma kredisini kullanarak tüm banka ve senet borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen borç kapatma kredisine başvurular başladı. Kısa sürede aşırı talep sonrası büyük yoğunluk yaşanıyor! Vatandaşlar, Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri arasında yer alan borç kapatma kredisine sadece T.C Kimlikleri ile başvuru yapabiliyorlar. Kredi başvurusunda bulunmak için Ziraat Bankası'nın genel kredi şartlarına uygun olmak aranıyor. Krediyi kullanacak kişi emekli ise emekli aylığını Ziraat Bankası'ndan alıyor olması aranıyor. Emekli aylığınız Ziraat Bankası'nda değilse E-Devlet üzerinden kolayca maaş taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanların krediye başvuru yapabilmeleri için en az 4 aydır sigortalı olarak bir işte çalışıyor olması gerekmektedir. Esnaf olan vatandaşların söz konusu borç kapatma kredisine başvurabilmek için 2 yıllık vergi levhalarının bulunması aranmaktadır. 

Ziraat Bankası 100000 TL Borç Kapatma Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen 100.000 TL borç kapatma kredilerine birçok yöntemle başvuru yapabilirsiniz. Bankalardaki borçlarınızı kapatmak için kredi başvurusunda bulunacaksınız Ziraat Bankası şubelerine bizzat müracaat etmeniz gerekecektir. 36 aya kadar vade seçeneğiyle düşük faizli uygun ihtiyaç kredilerinizi Ziraat Bankasından kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası müşterisi iseniz Ziraat Mobil ve Ziraat İnternet Bankacılığı uygulamaları üzerinden kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@