Cumhurbaşkanı Talimatıyla, Vakıfbank’tan Emekli Olanlara Maaşın 22 Katına Kadar Nakit Verilecek

Cumhurbaşkanı Talimatıyla, Vakıfbank’tan Emekli Olanlara Maaşın 22 Katına Kadar Nakit Verilecek. Vakıfbank'tan emekli olanlara yeni müjdeli haber son dakika olarak geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 16.08.2021 - 09:05 16.08.2021 - 09:05 Vural Pars

Cumhurbaşkanı Talimatıyla, Vakıfbank’tan Emekli Olanlara Maaşın 22 Katına Kadar Nakit Verilecek. Vakıfbank'tan emekli olanlara yeni müjdeli haber son dakika olarak geldi. İşte detaylar...

VakıfBank emekli kredisi olarak birçok kredi kampanyası yapmaktadır. Özellikle emeklilerin kullanabileceği bu Kredi kampanyalarından bir tanesi de 2021 yılında yapılan 3 ay ertelemeli olarak verilen emekli kredisi kampanyasıdır. Bu krediye başvuru yapmak istiyorsanız bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor.

Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı sizlere daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlar. VakıfBank emekli kredisi ile birlikte kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin şartlara uygun olmaları durumunda kimlikleri ile birlikte 100.000 TL'ye kadar krediye anında kullanabilecekleri söyleyebiliriz. Şimdi sizlere başvuru şartları ve başvuru nasıl yapılır bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

VakıfBank emekli kredisi başvurusu nasıl yapılır?

VakıfBank emekli kredisi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini en yakın banka şubesinden kullanabileceklerdir. Bunun için en önemli şartlardan bir tanesi Vakıfbank üzerinden emekli maaşı almanızdır. Eğer Vakıfbank üzerinden bir emekli maaşınız yoksa bankaya giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşımanızı istediğinizi ve bunun karşılığında da kredi almak istediğinizi söylerseniz, VakıfBank bireysel müşteri temsilcisi sizlere yardımcı olacaktır. Kredi başvurusu yapan kişiler maaşlarının 22 katına kadar Vakıfbank üzerinden emekli kredisi kullanabilmektedir. Kredi aldığınızda 36 ay vadeye kadar işlem yapabilir ve ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabilirsiniz. Ayrıca Kredi taksitlerinizi 2 ayda bir 3 ayda bir ödeyebilir isterseniz de artan veya azalan taksit ödemelerini kendini, oluşturabilirsiniz.

Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler ise banka şubelerine gitmeden internet bankacılığını kullanarak Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden yapacağınız bu Kredi başvurularında şartlara uygun olan müşterilerin hemen anında onay alabilecekleri bir sistem olduğunda söylemek istiyoruz. Bunun için internet bankacılığına veya Vakıfbank mobil uygulamasına girerek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden 9 bin TL'ye kadar hızlı Kredi 90 bin TL'ye kadar da ihtiyaç kredisi başvurusu emekli olan kişiler yapabilir. Onaylanan krediler anında VakıfBank emekli hesabınıza yatacaktır. Bu krediyi daha sonra banka şubesinden çekebilir veya kartınız ile harcama yaparak kullanabilirsiniz.

vakif-bank

Vakıfbank üzerinden yüksek limitli emekli kredisi alacak kişilerin de ayrıca diğer bankadaki olan borçları da kapatılıyor. Diğer bankada ödediğiniz güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı varsa VakıfBank emekli kredisi aldığınızda bu kredileri de kapatarak tek bir yerden ödeme kolaylığı da sağlayacaksınız. Bankanın kredi verme şartlarından bir tanesi transfer kredisi yapmasıdır. Çünkü banka tek bir yere ödemenizi isteyecek ve bu kredileri bu şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@