Cumhurbaşkanı tarafından onaylanan, Emekliler için verilecek olan ek ödemeleriyle ilgili tarih belli oldu.

Cumhurbaşkanı tarafından yapılan duyuru sonrasında özellikle emekli olan vatandaşlara kamu bankaları tarafından verilecek olan ek ödemeler ile ilgili tarih belli oldu. 31 Aralık tarihine kadar başvurularını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden gerçekleştirecek olan emeklilere 20000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi verileceği açıklandı. 

31 Aralık tarihine kadar Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden nakit kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde emekli maaş hesapları üzerinden 20000 TL ödeme verilecek. 

BAŞVURU

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. 

Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz banka şubeleri haricinde internet sitesi ve internet bankacılık uygulamalarını kullanarak emekli maaş hesaplarınız üzerinden 36 ay vadeli 20000 TL kredi ödemesi alabilirsiniz. 

Emekli maaşı bu bankalar üzerinde olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, kampanyalara katılarak, direk kredi imkanından faydalanabiliyor. Devlet destekli, faiz oranlarından faydalanmak için bu bankalardan maaş almanız veya ilk defa maaş taşıması, yapmanız gerekiyor. Emekli maaşını ilk defa Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine taşıyan vatandaşlar, daha yüksek limitlerde kredi alabilir.