Son dakika olarak yeni bir kampanya duyurusu yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama sonrasında kamu bankaları emekli olan ve sigortalı çalışan kişilere 20.000 TL'ye kadar düşük faizlerle kredi vereceğini duyurdu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, bankaların ihtiyaç sahiplerine kredi vermesi gerektiğini söylemişti. Bu durumda da bankalar üzerinden yeni bir kampanya haberi geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatı sonrası Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yeni kampanya duyurusu yapıldı. Bankaların uyguladıkları kredi politikalarına göre sizlerde kredi kullanabilir, onaylanan kredinizi de hemen hesaba yatırabilirsiniz. 

Ziraat Bankası 20.000 TL Kredi Başvurusu Detayları...

Ziraat Bankası 20.000 TL'ye kadar hemen kredi imkanı sağlayacak. Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 20.000 TL hemen alabilirsiniz. Başvuru için banka şubelerine gidebilir, kredi başvurusu için internet sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler, belirtilen kredi şartlarına uygunsa daha yüksek limitlerde de kredi onayı alabilirler. 20.000 TL'ye kadar alacağınız kredilerde banka 3 ay ve 6 ay ertelemeli sizlere kredi imkanı sağlayacaktır. Ziraat Bankası 20.000 TL'ye kadar 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredi için banka şubelerine de kimlikle giderek, gelir belgesiz başvuru yapabilirsiniz. 

Vakıfbank 20.000 TL Kredi Ödemesi Yapıyor, Son Dakika

Vakıfbank üzerinden de kredi başvurusu yaparak hemen onaylı kredinizi kullanabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden 20.000 TL ve üzerinde de işlem yapılır. Banka kredi notuna ve kredi siciline bakarak yüksek limitli krediler verir. 20.000 TL'ye kadar verilecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da duyuru yapılan bu destek kredilerinde ise, gelir durumunuza bakılarak onay verilecektir. Bu şekilde sizlerde kredi kullanabilir, 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. 

cumhurbaskanindan-gecti-emekli-olanlara-ve-asgari-ucretli-calisanlara-odenecek-20000-tl-bugun-ba1

Akbank 20000 TL Kredi Veriyor, Bankadan Açıklama Geldi

Akbank üzerinden de devlet destekli kredi verilecek. Bu krediyi alabilmeniz için daha önce bu bankadan kredi almış olmanız gerekiyor. Akbank üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da belirtilen devlet destekli kredi için bankanın resmi internet sitesine girerek buradan başvuru yapabileceksiniz.