Cumhurbaşkanlığından Onay geldi! Emeklilere 2 Ay Boyunca Ek Ödeme Yapılacak!

Emeklileri sevindiren haber gece itibari ile duyuruldu. Buna göre cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklama kapsamında emekli vatandaşlar kamu bankaları üzerinden iki ay süreli olarak ek ödeme alabilecekler. Bu konu ile ilgili olarak en önemli koşulu emekli vatandaşların emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden alıyor olmaları şeklinde gelişmektedir.

Son zamanlarda ki vatandaşların yaşamakta olduğu maddi sıkıntılar ve beraberindeki farklı sorunlar nedeni ile devlet tarafından yapılan ek ödemeler ve destek ödemelerinde büyük bir rahatlama sağlanmasına yönelik adımlar atılmıştır.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Buna göre devlet destekli olarak en uygun faiz oranlarından faydalanabileceğiniz şekilde 50.000 TL tutarındaki ödemeleri kamu bankaları üzerinden alabilirsiniz. Bu tutara kadar olan ödeme miktarlarını kredi notunuza bağlı olarak alabilirken, daha önce kredi kullanan emekli vatandaşlar eğer düzenli bir şekilde bu kredileri ödediyse, 50.000 TL tutarındaki bu ödemeden bir kere daha faydalanabiliyorlar.

Kamu bankaları olarak faaliyet gösteren Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılabilecek başvuru işlemlerinde 75 yaşına kadar olan emekli vatandaşlar bu kredi imkanlarından faydalana biliyorlar.

Özellikle geri ödeme seçeneklerinde bütçenize uygun olarak 24 ay ya da 36 ay seçeneklerini kullanarak en uygun ödeme seçeneklerini tercih edebiliriz ve birkaç dakika içerisinde başvuru adımlarınızı gerçekleştirerek, dakikalar içerisinde olumlu sonuçlarınızı alabilirsiniz. Bu şekilde ister kısa vadeli isterseniz de uzun vadeli ödeme seçenekleri ile bütçenizi de hemen rahatlatabilirsiniz.