5000 TL'lik 29 Ekim Cumhuriyet Bayram ikramiyesini pek çok emekli alamadı. Bu nedenle yeni kampanyayı değerlendirenler 5000 TL ödemenin sahibi olabilir. İşte SGK emeklisini ilgilendiren o haber!

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

SGK emeklilerine yeniden 5000 TL ödeme alma fırsatı doğdu. Üstelik bu sefer bir ay beklemenize gerek kalmayacak. Ödemeler tahmini olarak birkaç gün içerisinde hesabınıza yatacak. Denizbank, müşterileri emekli maaşlarını bankaya taşımaları durumunda cazip bir nakit promosyon kampanyası başlattı. Bu kampanya, emekli maaşının miktarına bağlı olarak 5 bin TL'ye kadar promosyon ödemesi sunuyor. Denizbank, emekli maaşını bankasına taşıyan emeklilere yönelik bu kampanya ile maaş tutarına göre değişen promosyon ödemeleri yapacağını duyurdu. Özellikle 10 bin TL ve üzeri emekli maaşı alanlara tam 5 bin TL promosyon ödenecek.

denizbank-21

Denizbank 5000 TL Promosyon Şartları

  • Emekli maaşı miktarına göre belirlenen standart promosyon ödemeleri yapılacaktır.
  • Emekliler, maaşlarını Denizbank’a kolaylıkla MobilDeniz veya e-Devlet üzerinden taşıyabilecekler. Bu işlem için banka şubelerine gitmeye gerek yoktur. Maaşı 3 yıl boyunca Denizbank’tan alma taahhüdü verilerek kampanyadan yararlanılabilir.
  • Kampanya, 01.11.2022 ile 31.12.2023 tarihleri arasında maaşını Denizbank’a taşıyan emekliler için geçerlidir.
  • Promosyon ödemesi, hesaplara tek seferde peşin olarak yatırılacaktır.
  • Kampanya süresi ve kuralları, Denizbank tarafından değiştirilebilir.
  • Çoklu emekli maaşı alanlar için promosyon, toplam maaş miktarı üzerinden hesaplanacaktır.
  • 18 yaşın altındaki emekliler için promosyon ödemesi yapılacak. Ancak eğer anne veya baba velayeti altındalarsa, velilerine, toplam gelir/aylık tutarına göre promosyon ödenecektir.