Akbank, yeni yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte vatandaşlara 44000 TL ödeme yapacağını açıkladı.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi bu banka üzerinden hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara, Akbank uygun faizlerle kredi ödemesi vermektedir. 

Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Akbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda, sizlerde ihtiyaç kredisi olarak bireysel tüketici kredisi kullanabilirsiniz. 

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen tüm vatandaşlarımız Mobil bankacılık üzerinden ve en yakın şubelerimizde gelerek sadece TC kimlik numarası ile başvuru yapabilir.

Şartların uygunluğu durumunda kredinizi hemen alabilirsiniz. Asgari ücretliye rahat bir nefes aldırmayı ve bu zorlu süreci birlikte atlatmayı hedefleyen Akbank yine halkın yanında olduğunu hazırladığı kampanyalar ile göstermeye devam ediyor. 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj atın. Akbank, yapmış oldunuz, bu kampanyada, sizlere hemen sonuç verecek ve onaylanan kredi hesabı getirilerek, kullandırılacak. Akbank üzerinden yapılan bu kredi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri verilmektedir. 

Akbank hesabı olup, kredi kullanacak olan vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 24 kredi başvurusu yapabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurularında, banka müşterisi olan kişilere hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılmaktadır. 

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Sadece bireysel müşterilerin banka müşterisi olması durumunda emekli maaş hesapları üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, kredi alabileceğini söylemek isteriz. Emekli maaş hesabınız üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirmek istiyorsanız, Akbank'a taşımış oldunuz, maaş sonrasında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.