Cüzdanında Yapı Kredi Bankası hesabı olan kişiler dikkat! Nakit ödeme yapılıyor, Sizde yararlanın!

Son dakika! 1 Aralık'ta başlayacak, 3000 TL ödemeler verilecek! Son dakika! 1 Aralık'ta başlayacak, 3000 TL ödemeler verilecek!

Yapı Kredi Bankası hesabı olan vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan kişiler artık kendi banka müşterisi olması durumunda 150.000 TL'ye kadar krediyi hemen aynı gün içinde hesabı yatırarak kullanabiliyor. Yapı Kredi bankası konu ile ilgili yapmış olduğu açıklama sonrasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşları için artık yüksek limitli bireysel kredileri Yapı Kredi Bankası'nın kendi mobil uygulaması üzerinden de vereceğini ve kredi notu uygun olan kişilere daha düşük faizlerle işlem yapılacağını açıkladı.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu yeni Kredi kampanyasında 12 ay vadeli 150.000 TL'ye kadar kredi imkânından sağlanırken daha düşük limitlerde de bireysel tüketici kredisi kullanacak olan kişilere de gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi ödemeleri vereceğini açıkladı. oturduğunuz yerden Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan bireysel tüketici kredisi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Yapı Kredi Bankası müşterisi olmanız halinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve kredi işlemlerinizi hemen aynı gün içinde kullanabileceksiniz.

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsunuz Cep telefonunuz üzerinden SMS ile başvurunuzu gerçekleştirmek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bireysel t.c kimlik aylık gelir ve doğum tarihini aralarda boşluk bırakarak 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz halinde bireysel tüketici kredisi başvurusunda bulunarak 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz.