CZN Burak kimdir? CZN Burak Özdemir kim nereli? Hataylı mı? Hatay Medeniyetler Sofrası sahibi Burak Özdemir, tüm sosyal medyalarda fenomen olmuş durumda. CZN Burak serveti ne kadar? CZN Burak şubeleri nerede merak ediliyor.

Utangaçlığı Yok Etmek İçin 4 Taktik! Utangaçlığı Yok Etmek İçin 4 Taktik!
CZN Burak kimdir? CZN Burak Özdemir kim nereli? Hataylı mı? Hatay Medeniyetler Sofrası sahibi Burak Özdemir, tüm sosyal medyalarda fenomen olmuş durumda. CZN Burak serveti ne kadar? CZN Burak şubeleri nerede merak ediliyor.

Czn Burak Kimdir? Burak Özdemir nereli kaç yaşında?

Sosyal medya fenomeni Czn Burak paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor? Peki, Czn Burak kimdir? Burak Özdemir nerelidir? Burak Özdemir kaç yaşında? Burak Özdemir nasıl fenomen oldu? Burak Özdemir’in ailesi sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili neler söylüyor? İşte detaylar…

Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları sayesinde milyonlarca kişiye ulaşmayı başaran Burak Özdemir, fenomen haline dönüştü. Aslen Hataylı olan Burak Özdemir, 1995 İstanbul doğumludur. Dede mesleği olan kebapçılığı sürdüren Özdemir, babasıyla birlikte çalışıyor. Hatay Medeniyetler Sofrası adlı restoranın sahibi olan Özdemir ailesi, lezzetli ve kaliteli yemekleriyle İstanbulluların yoğun ilgisine mazhar olan bir işletme. İnstagram hesabı üzerinden restoranda yaptıkları yemekleri paylaşmaya başlayan Burak Özdemir’in amacı fenomen olmak değilmiş.

Tamamen kendi akışı içerisinde ilerleyen süreç, milyonlarca kişi tarafından beğeniyle takip edilmesine sebep olmuş. Burak Özdemir’in sosyal medyadaki ünü işletmecisi oldukları Hatay Medeniyetler Sofrası’nın da büyümesini sağlamış. Burak Özdemir, ailesinin başlangıçta sosyal medyaya eğlence gözüyle baktığını, ciddiye almadığını itiraf ediyor. Çocukken çok yaramaz ve dik başlı olduğunu belirten Burak, aşçılık mesleği sayesinde hayata tutunmuş. Yemek yapmanın kendisi için bir tutku olduğunu söylüyor.

CZN ne demek? Neden CZN?

Czn isminin çıkış hikayesinin temelindeyse; babasıyla yaşadığı bir tartışma olduğunu anlatıyor. Okula gitmediği için babasıyla tartışan Burak, kendi ayakları üzerinde durmaya karar vermiş. Bu nedenle de restorandan ayrılarak Osmanbeydeki bir fabrikada çalışmaya başlamış. Orada 100-150 kişilik bir fabrikada yemek yapan Burak, çevresindeki insanlar tarafından neden babanın yanından ayrıldın eleştirilerine muhatap olmuş.

Babasına ait Cizono şirketi bulunuyormuş. Fabrikadakiler Burak’a, Cizono’nun oğlu diyormuş. Cizono’nun kısaltılmışı olan Czn lakabı da o zaman hayatına girmiş. Şu anda babasının kendisiyle gurur duyduğunu söyleyen Burak Özdemir, sosyal medyayı gelir elde etmekten ziyade sevdiği işi milyonlara ulaştırmanın aracı olarak gördüğünü belirtiyor.

CZN Burak kaç yaşında?

CZN Burak, Burak Özdemir 1994 doğumlu. 25 yaşında CZN Burak bugün yaptığı açıklamada 5 şubede 1700 çalışanı olduğunu duyurdu.

CZN Burak nereli?

CZN Burak Hataylı'dır. Hatay'ın Yoncakaya köyündendir.