Nehrin temiz olduğunu göstermek isteyen başbakanın sonu hastane oldu.

Hindistan'ın Pencap Eyalet Başbakanı Bhagwant Mann, temiz olduğunu göstermek için kutsal sayılan Kali Bein nehrinden 1 bardak su içti ve sonrasında ise sonra hastaneye kaldırıldı.  

Hindistan’da Pencap Eyalet Başbakanı Bhagwant Mann, kutsal sayılan Kali Bein Nehri temizliğinin 22. yıldönümünü kutlamak için önce Sultanpur Lodhi kentini ziyaret etti.

Sonra ise Başbakan Mann, yıldönümü çerçevesinde gerçekleştirilen törende suyun halen içilecek kadar temiz olduğunu göstermek için nehirden alınan 1 bardak suyu kameralar karşısında içti.

Punjab Chief Minister Bhagwant Mann has been admitted to Delhi's Apollo Hospital, days after he had drunk a glass of water directly from the Kali Bein, a holy rivulet in Sultanpur Lodhi.

Başbakan su içmesinden iki gün sonra ise Chandigarh’daki resmi konutunda rahatsızlandı.

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen Başbakan Mann, daha sonra taburcu edildi ama akıllarda su içen görüntüsü ile kaldı.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri