Daha önce Kredi alanlara Müjde! 25000 TL nakit kredi veriliyor...

Daha önce Kredi alanlara Müjde! 25000 TL nakit kredi veriliyor... Bankalar yaptıkları bu yeni kampanyalar ile hemen destek alacaklar. İşte detaylar...

Ekonomi 09.09.2021 - 21:52 09.09.2021 - 21:53 Vural Pars

Daha önce Kredi alanlara Müjde! 25000 TL nakit kredi veriliyor... Daha önce değer Kredi aldıysanız 25 bin TL'ye kadar nakit imkanından faydalanabilirsiniz. Daha önce ihtiyaç kredisi kullanan kişiler 25 bin TL'ye kadar nakit imkanından faydalanabilecekler. Bankalar üzerinden yapılan bu kampanyada Kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan kişiler Kredi notu da yüksek olması durumunda hızlı bir şekilde 25000 TL'yi gelir belgesiz olarak kullanabileceklerdir. Özel bankalar ile birlikte kamu bankaları bu kampanya yapıyor...

DenizBank'tan Müjde-25 bin TL'ye kadar hemen onay alacaksınız

Denizbank üzerinden 25 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilere 25000 TL onay verebilmeleri için kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. DenizBank SMS kredi kampanyasına katılarak başvuru yapabilir ve oturduğunuz yerden bu bankadan ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler DenizBank SMS kredi servisi olan 3280 numarasına KREDİM yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını da yazarak gönderebilirler. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusu 5 dakika içerisinde sonuçlanacak ve sizlere hemen aynı gün içerisinde gönderilecektir. Kredi sonucu olumlu olan kişiler DenizBank'tan 25 bin TL'ye kadar kredi kullanabileceklerdir.

Akbank'tan 25 bin TL'ye kadar online direkt kredi kampanyası

Akbank kendi bankasından maaş alan veya kendi banka müşterisi olan kişilere uygulama üzerinden kredi imkanı sunuyor. Banka şubelerine gitmeden gelir belgesiz olarak alacağınız 25000 TL kredilerde özellikle daha önce bu bankadan kredi kullanmış olan kişiler daha düşük faiz oranları ile destek kredisi alacaklar.

25 bin TL'ye kadar Akbank direkt uygulaması üzerinden başvuru yapan ve onay alan kişilere banka hemen Kredi sonucunu verecek ve onaylanan tutar kadar kredinizi hemen hesabınıza aktaracak.

3 ay ertelemeli ve toplamda da 36 ay vadeli olarak verilen bu kredilere başvuru yapmak isteyen kişiler ayrıca bankanın sms kredi servisini de kullanabilirler. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusu hemen sonuçlanacak onaylanan tutarı ne kadar olduğunu da sms ile göreceksiniz.

daha-once-kredi-alanlara-mujde-25000-tl-nakit-kredi-veriliyor1

Ziraat Bankası üzerinden de 25000 TL nakit imkanı

Kamu bankalarından ve düşük faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen kişiler Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Ziraat Bankası hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte bankadan mobil uygulamasına girerek kredi başvurusu yapabilir ve buradan onaylanan tutar kadar kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Ziraat Bankası 36 ay vadeli ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli Kredi imkanı sizlere sunarken diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile sizlere işlemi yapacaktır. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan herkes bu krediden faydalanabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@