Bayram kredisi başvuruları Kurban Bayramı'nın hemen öncesinde açıldı. Sadece birkaç saniye içerisinde bankalara SMS yolu ile başvuru yaparak anında bayram kredisi çekme imkanınız bulunuyor. Kurban Bayramı için geri sayım başlarken vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını bankalar aracılığı ile karşılamak istiyor. Binlerce vatandaşın bu ihtiyacının farkında olan bankalarda uygun teklifler hazırlayarak internet üzerinden duyurdu. Bankaların düşük faiz oranı ile verdikleri bayram kredisi fırsatları haberimizin devamında…

Dakikalar içinde 30.000-40.000-50.000 TL hesabınızda! Bayramdan önce son fırsatı kaçırmayın! Kurban Bayramı öncesinde nakit para ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar için bankaların bayram fırsatları başladı. Bayram kredisi seçeneklerini duyuran ve peş peşe bomba gibi faiz oranı indirimleri ile vatandaşları mutlu eden bankalar Hemen şimdi SMS yolu ile başvuru yaptığımızda Saniyeler içerisinde parayı hesabınıza yatırıyor. Özellikle banka müşterisi iseniz size özel olarak uygulanacak faiz oranlarından faydalanma imkanınız bulunuyor aynı zamanda ödeme erteleme ve vade seçenekleri de size özel olarak değişiyor.

dakikalar-icinde-30000-40000-50000-tl-hesabinizda-bayramdan-once-son-firsati-kacirmayin-1

TEB BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Kurban Bayramı’na özel kampanyalı hazırlayan bankalardan biri Türkiye Ekonomi Bankası oldu. Vatandaşlar Bayram öncesinde kredi kullanmak istemeleri durumunda hemen SMS yolu ile başvuru yaparak 1,59 dan başlayan faiz oranları ve 3 ay ertelemeli 36 Ay'a kadar vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

dakikalar-icinde-30000-40000-50000-tl-hesabinizda-bayramdan-once-son-firsati-kacirmayin-2

GARANTİ BBVA DÜŞÜK FAİZLİ BAYRAM KREDİSİ

Kurban Bayramından önce nakit ihtiyacını karşılamak ve Bayramı rahat geçirmek isteyen vatandaşlar için bayram kredisi kampanyası hazırlayan diğer bir banka ise Garanti BBVA oldu. Özellikle Bayram tatilinin 9 gün olması nedeniyle Tatile çıkacak olan vatandaşlara özel bayram kredisi imkanı sağlayan Garanti Bankası, şubeye gitmeden anında dijital bankacılık ve mobil bankacılık üzerinden kredi imkanı sağlıyor. Garanti Bankası bayram kredisi fırsatları için online kanallar üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

dakikalar-icinde-30000-40000-50000-tl-hesabinizda-bayramdan-once-son-firsati-kacirmayin-3

QNB FİNANSBANK ANINDA 10.000 TL BAYRAM KREDİSİ

Bayrama özel ihtiyaçlarımızı karşılamak için hemen anında 10.000 TL bayram kredisi QNB Finans Bank'ın avantajlı fiyatlarından da faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank Bayram kredisi faiz oranları yüzde 1.39 olarak belirlendi. Hemen online kanalları üzerinden başvuru yaparak 10.000 TL 36 ay vade seçeneği ile kredi kullanma şansınız bulunuyor.

dakikalar-icinde-30000-40000-50000-tl-hesabinizda-bayramdan-once-son-firsati-kacirmayin-4

FİNANSBANK 3 AY ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATLARI

Finansbank bayram kredisi fırsatlarının yanında 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi fırsatları da sunuyor. Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için Finansbank'ın bu kredisi ilaç gibi gelecek. Çünkü kredi çektikten sonra 3 ay boyunca geri ödeme yok. Üstelik de istediğiniz kadar kredi imkanı sağlanıyor ve sadece mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmanız yeterli oluyor.

dakikalar-icinde-30000-40000-50000-tl-hesabinizda-bayramdan-once-son-firsati-kacirmayin-5

İŞCEP'TEN ANINDA KREDİ BAŞVURUSU

Ayrıca İş Bankası da bayram kredisi faiz oranlarını duyurdu. Düşük faiz oranları ile ertelemeli kredi imkanı sağlayan İş Bankası kredi fırsatlarına İşCep üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Mobil bankacılık kullanıcısı iseniz hemen krediler bölümüne ulaşabilir kredi başvurusu yap seçeneğini tıkladıktan sonra anında kredi ya da kredi başvurusu butonuna tıklayabilirsiniz.