En çok aboneye sahip olan Türk kadın youtuberlardan Danla Bilic, yeni sevgilisini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile resmen duyurdu. Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic 14 Şubat sevgililer gününde artık yalnız olmadığını ilan etti.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!
En çok aboneye sahip olan Türk kadın youtuberlardan Danla Bilic, yeni sevgilisini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile resmen duyurdu. Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic 14 Şubat sevgililer gününde artık yalnız olmadığını ilan etti. Şimdilerde yeni sevgilisi ile Dubai'de tatil yapan Danla Bilic, sevgilisiyle olan tatilinden yeni fotoğraflar yüklemeye de devam ediyor. Ünlü fenomenin uzun süredir hayatında kimse yoktu. İlk YouTube'a girdiğinde 'tatlıcı' lakaplı erkek arkadaşıyla birlikteydi. Danla Bilic'in eski sevgilisi Berat ile olan inişli çıkışlı ilişkisi epeyce uzun bir süre önce tamamen bitmişti. Danla'dan yeni bir aşk hareketi geldi. Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic yeni sevgilisini ulu orta herkese duyurdu. Danla Bilic'in yeni sevgilisi ile Dubai'den paylaştığı yeni fotoğraf sonrasında takipçileri, Bilic'in yeni sevgilisini araştırmaya başladı. Danla Bilic'in yeni sevgilisi olan Poyraz Teoman'ın kim olduğu, ne iş yaptığı, kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Ünlüler camiasından olmayan Poyraz Teoman'ın kısa sürede sosyal medyasına pek çok takip isteği geldi. Peki, Danla Bilic'in yeni sevgilisi kim? Danla Bilic'in sevgilisi Poyraz Teoman kimdir? Poyraz Teoman kaç yaşında, nereli, memleketi, işi?Poyraz Teoman Kimdir?

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in yeni sevgilisi olan Poyraz Teoman, son günlerin en popüler isimlerinden biri oldu. İnternet tarayıcısında ve sosyal medyada adı sıklıkla aratılan Poyraz Teoman'ın kim olduğu, nereli olduğu ve mesleği çok merak edildi. Poyraz Teoman, TED Ankara Koleji'nde lisesinde lise eğitimi görmüştür. TED Ankara Koleji'nden mezun olan Poyraz Teoman sonrasında yine Ankara'da eğitimine devam etmiştir. Poyraz Teoman, Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olmuştur. Üniversite hayatında 1 sene erasmus programı ile Paris'te yaşamıştır. Poyraz Teoman, Danla Bilic'ten önce herhangi bir magazin haberine konu olmamıştır. Ankaralı olan Poyraz Teoman, Ankara'da yaşamaktadır.Danla Bilic Kimdir ?

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic son günlerde yeni ekonomist sevgilisi ile Dubai'de tatil yapıyor. Yeni sevgilisi ile paylaştığı fotoğraflar çok konuşuluyor. Danla Bilic'in yeni sevgilisi Poyraz Teoman'ın yanı sıra Danla Bilic'in de kim olduğu merak ediliyor. Danla Bilic 5 Ekim 1994 yılında Kütahya'da doğmuştur. 26 yaşında olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, Beykent Üniversitesi'nde eğitim görmüştür. Beykent Üniversitesi'nde psikoloji bölümü okuyan Danla Bilic, okulu yarıda bırakmıştır. Danla Bilic'in gerçek adı Damla ve gerçek soyadı Aktepe'dir. Danla'nın bir de bilinmeyen bir adı daha vardır. Danla Bilic'in gerçek adı Neslihan Damla Aktepe'dir. YouTube'da paylaştığı makyaj videoları ve doğal tavırlarıyla Danla Bilic en çok izlenen youtuberlar arasındadır. Bir zamanlar aldığı kilolar ile gündeme gelen Danla Bilic, mide ameliyatı olarak zayıflamıştır. Şimdilerde dudak ısırtan formu ile fotoğraf paylaşan Danla Bilic'in boyu 165'dir. 165 boyunda olan Danla Bilic 60 kilodur.