Sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in yeni sevgilisi merak konusu oldu. Peki Danla Bilic'in sevgilisi Yusuf Engin kimdir, kaç yaşında? Yusuf Engin nereli?

YouTube'da çektiği videolar ile tanınan ve sosyal medya fenomeni haline dönüşen Danla Bilic özel hayatı ile de merak konusu olmaya devam ediyor. Yaklaşık 5 ay süren ilişkisini geçtiğimiz haftalarda noktalayan sosyal medya fenomeni yeni bir aşka yelken açtı. Danla Bilic'in iş insanı Yusuf Engin ile görüntülendiği iddia edildi. Peki Danla Bilic'in yeni sevgilisi Yusuf Engin kimdir? Yusuf Engin kaç yaşında, nerede?

Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam" Mabel Matiz'den Sonunda Konuştu Ve Neden Ağladığını Açıkladı! "İnatla Devam"

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber Danla Bilic'in son dönemlerde Yusuf Engin ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. 26 yaşındaki genç sosyal medya fenomeninin yeni aşk iddiaları ile gündeme gelmesinin ardından sevgilisi de merak konusu oldu. Peki Danla Bilic'in sevgilisi Yusuf Engin kimdir? Yusuf Engin kaç yaşında, ne iş yapıyor, nereli?

EV PARTİSİNDE ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENDİLER

İddiaya göre 26 yaşındaki sosyal medya fenomeni Danla Bilic ve iş insanı Yusuf Engin arkadaşlarının düzenlediği bir ev partisinde yakınlaştı. Partide oldukça samimi oldukları iddia edilen iki dinin öpüşürken videolarının çekildiği de gündeme geldi. İddialar sonrasında Damla Bilic’in yeni sevgilisi kim sorusunun yanıtı arama motorunda araştırılmaya başlandı.

danla-bilicin-yeni-sevgilisi-kim-yusuf-engin-kimdir-nereli-kac-yasinda-2

YUSUF ENGİN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Yusuf Engin, Engin Grup parfüm şirketinin hissedarları arasında yer alıyor. Hem Engin grup holding de hem de Engin Grup şirketlerinin yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak görev yapan Yusuf Engin, 30'lu yaşlarda. Bahçeşehir Üniversitesi mezunu olan Yusuf Engin, aslen Rizeli. Engin'in bekar olduğu ve daha önce hiç evlenmediği biliniyor çocuğu da bulunmuyor.

SEVGİLİSİNDEN YENİ AYRILMIŞTI

Diğer yandan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, yaklaşık 6 ay kadar birlikte olduğu sevgilisinden yeni ayrıldı. Sosyal medyada sık sık sevgilisiyle paylaşımlar yapan genç fenomenin fotoğrafları kaldırmasıyla birlikte ilişkisinin sona erdiği anlaşıldı.