ABD'nin 90'larda tüm dünyayı sallayan dizisi Beverly Hilss'in şimdi Türkiye uyarlaması ile ekranlarda fırtına estirmesi bekleniyor.

1990 yılında başlayan Beverly Hills rüzgarı tam 10 yıl boyunca ekranda yer almış ve bir döneme damga vuran gençlik dizisi olmuştu ki Türkiye’de de Evimiz Hollywood ismiyle yayınlanan dizinin şimdi yerli uyarlaması başlıyor.

Daha önce "Gelecek Uzun Sürer" ismi ile duyurulan dizinin dizinin çekimleri başladı. Yeni ismi "Darma Duman" olarak açıklanan uyarlamanın senaristi Çukur ve Üç Kuruş’un senaristi olan Damla Serimolurken, dizinin yönetmenliğini de Deniz Yorulmazer yapıyor.

Beverly Hills uyarlaması dizinin ismi Darma Duman oldu! İşte çekimlerden ilk kareler…

Başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizi Fox TV’nin en iddialı projelerinden. 

Disney Plus için çekilen Dünyayla Benim Aramda dizisi ile gündemde olan Hafsanur Sancaktutan ve en son Baht Oyunu isimli romantik komedide genç kızların kalbini çalan Aytaç Şaşmaz ile dikkat çeken dizide ayrıca Nur Fettahoğlu ve Necip Memili de rol alıyor.

Aytaç Şaşmaz ile şimdiden parlayan dizide diğer yıldız isim ise yine son dönem en çok dikkat çeken genç oyunculardan  Aslıhan Malbora oldu.

Beverly Hills'de zengin ailelerin arasına taşınan Brandon ve Brenda kardeşlerin maceralarını anlatılırken ayrıca zengin ailelerin çocukları olan Kelly, Steve, Dylan, Donna, David, Steve isimli karakterler öne çıkıyordu. Hikayenin aynen uyarlanacağı söylenirken Türkiye uyarlamasında  Mert Yazıcıoğlu’nun dizinin ana karakterlerinden Brandon Walsh’u canlandıracağı biliniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

Ve Aytaç Şaşmaz ise tabi ki dizinin yakışıklı ve asi karakteri Dylan’ı oynuyor.

Aslıhan Malbora kimdir? Aslıhan Malbora kaç yaşında, nereli? - Timeturk Haber