Dayak ve iftira davasını kaybeden Johnny Depp, o rolden çekildi!

Hollywood'un ünlü yıldızı Johnny Depp'in 2017'de boşandığı eşi olan Amber Heard'in şiddet gördüğünü iddia etmesi geniş yanı uyandırmıştı. Heard, şiddet gördüğünü kanıtladığını iddia ettiği fotoğrafları paylaşmış ve Johnny Depp hakkında tazminat davası aç

Televizyon 07.11.2020 - 12:07 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Hollywood'un ünlü yıldızı Johnny Depp'in 2017'de boşandığı eşi olan Amber Heard'in şiddet gördüğünü iddia etmesi geniş yanı uyandırmıştı. Heard, şiddet gördüğünü kanıtladığını iddia ettiği fotoğrafları paylaşmış ve Johnny Depp hakkında tazminat davası açmıştı.


Johnny Depp ve Amber Heard arasında neler yaşandı?


İddialar üzerine ise ünlü yıldız Depp, Heard'in yüzünü boyayarak dayak yemiş gibi yaptığını ve mahkemeyi yanılttığını ifade etmişti. Evililikteki kurbanın kendisi olduğunu belirten ünlü oyuncu, karşı dava olarak Heard'e 50 milyon liralık tazminat davası açmıştı. Hatta Johnny Depp, şiddet uygulayanın kendisi değil eski eşi olduğunu belirtmişti. Heard'ın alkol ve ilaç aldıktan sonra saldırganlaştığını dile getiren Depp, "Hayatımda asla hiçbir kadına şiddet uygulamadım" demişti.


Gazeteye açtığı 'iftira' davasını kaybetti!


Kapanmaya yüz tutan konuyu İngiliz The Sun gazetesi geçtiğimiz günlerde yeniden gündeme taşıdı. Kendisinden "eş döven umutsuz bir bağımlı" tabiriyle bahseden gazetenin bu tabiri karşısında küplere binen Johnny Depp, gazeteye iftira davası açtı. Davayı kaybeden ünlü oyuncunun eşine şiddet uyguladığı da resmi olarak kabul edilmiş oldu.

Warner Bros yetkilileri doğruladı!


Bu karar sonrası ünlü oyuncunun, Fantastik Canavarlar serisinde canlandırdığı Gellert Grindelwald rolünden ayrıldığı bilgisi verildi.Ünlü oyuncuya verdiği emekler için teşekkür eden Warner Bros yetkilileri, Gellert Grindelwald rolünün baştan düzenleneceğini bildirdi. Şirket, "Fantastik Canavarlar 3" filminin 2022 yazında gösterie gireceğini duyurdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@