Merakla beklenen Dayı: Bir Adamın Hikayesi konusu nedir? Dayı filminin oyuncu kadrosunda kimler var? Dayı filmi konusu ne? Dayı filmi hangi sinemalarda? Vizyon tarihi ne? Ezel dizisinin devamı Ramiz Dayı'nın hikayesi mi? Ufuk Bayraktar övgü topladı!

Merakla beklenen Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Dayı filminde Ezel dizisinde ki Ramiz Dayı'nın gençlik hikayesine mi konu edildi?

Konusuyla merak uyandıran Dayı filmi adından söz ettirdi! Senaryosu Uğur Bayraktar ve Serkan Öztürk'ün kaleme aldığı Dayı Bir Adamın Hikayesi filmi vizyona girdi!

Başrolünde başarılı oyuncu Ufuk Bayraktar'ın yer aldığı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmi konusu ve oyuncuları merak edildi.

Peki adından söz ettiren Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin konusu nedir? Dayı: Bir Adamın Hikayesi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yayınlandığı dönemde büyük yankı uyandıran ve adını efsane dizilere yazdıran başrolünde Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere ve Tuncel Kurtiz'in yer aldığı Ezel dizisindeki Ramiz Dayı'nın gençliğini canlandıran Ufuk Bayraktar'dan yine hariba bir performans geldi!

Filmin başrol oyuncusu Ufuk Bayraktar'ın açıklamasında filmde canlandırılan Dayı karakterinin Ezel dizisindeki Ramiz Dayı ile bir ilgisi bulunmuyor. Bayraktar bu karakteri babasından esinlendiğini söyledi.

Ziraat Bankası Bankamatik kartınıza 100.000 TL'ye kadar ödeme yatıracağını açıkladı! Nakit isteyenlere müjdeli haber Ziraat Bankası Bankamatik kartınıza 100.000 TL'ye kadar ödeme yatıracağını açıkladı! Nakit isteyenlere müjdeli haber

Filmde adil olması ile bilinen ve sevip saygı duyulan bir kabadayının hikayesi anlatılıyor.

Aksiyon ve dram türündeki Dayı: Bir Adamın Hikayesi filmi 10 Aralık 2021 tarihinde vizyona girdi.

Dayı: Bir Adamın Hikayesi adlı filmin oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Filmde Gizem Karaca ve Ufuk Bayraktar'ın yanı sıra Ahmet Varlı, Turgut Tunçlap, Beste Bereket, Ümit Çırak ve Rıza Akın yer alıyor.