Defne Samyeli Bikinili ve Mayolu Haliyle Yürek Hoplattı! Genç Kızlara Taş Çıkarttı!

49 yaşındaki Defne Samyeli sosyal medyaya attığı fotoğraflarla fit vücuduna hayran bıraktı!

Magazin 16.06.2021 - 13:35 16.06.2021 - 13:36 Ece Sahan

49 yaşındaki eski haber spikeri Defne Samyeli kendisine yine hayran bıraktı. Güzelliği ve yaşını göstermemesi ile bilinen Defne Samyeli son koyduğu bikinili ve mayolu fotoğraflarla vücudunun genç kızlarda bile olmadığını kanıtladı. 

2 genç kızı olan Defne Samyeli yine hayran bıraktı. 49 yaşındaki spiker, oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli son yıllarda adından söz ettirmeye devam ediyor. En son Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile adından söz ettiren Defne Samyeli vücudu ile kendine hayran bıraktı.

Show Tv'nin unutulmaz Ana Haber Spikeri olan Defne Samyeli bir kaç sene önceye kadar ortalıkta yoktu. Ancak boşanmasının ardından çıkan haberler sonrası ekranlarada sıkça gözüken Defne Samyeli artık magazinin vageçilmez isimlerinden biri oldu. 

Kızları Deren Talu ve Derin Talu'nun güzellikleri bile kendisinin yanında sönük kalan Defne Samyeli Instagram hesabına son koyduğu fotoğraflarla hayran bıraktı. 

Defne Samyeli "Denizde ve kumda" diyerek 2 ayrı paylaşım yaptı. Birinde bikinili diğerinde mayolu olan Defne Samyeli hayran bıraktı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@