49 yaşındaki Defne Samyeli altın dönemlerini yaşıyor. Spikerliği bıraktıktan sonra şarkıcılık ve oyunculuk yapan, Instagram paylaşımlarıyla olay yaratan, üstüne bunlar yetmezmiş gibi kızları Derin ve Deren de sosyal medyayı sallayan Defne Samyeli bu fantezi iç giyimden hallice elbisesiyle sahneye çıktı, derin bacak dekoltesiyle de ortalığı salladı. İşte Defne Samyeli’nin akıllara zarar sahne kıyafeti…

Defne Samyeli çığır açtı. Görenlerin ağzının suyunu akıttı. Defne Samyeli fantezi iç giyimle sahneye çıktı kalçasını dibine kadar açtı! 49’luk Defne 20’lik kız gibi... Önce spikerlik sonra oyunculuk şimdilerde de şarkıcılık derken Defne Samyeli bir türlü dur durak bilmiyor. 49 yaşındaki ünlü isim magazinin olay kadınına dönüştü. 50’sine merdiven dayayan Defne Samyeli’nin 20’lik kızlara taş çıkardan görüntüsü hep en çok konuşulanlar arasında. Öyle ki Defne yine yaptı yapacağını. Geçtiğimiz günlerde kendisinden 9 yaş küçük Onur Arıkan’la aşk yaşadığı ortaya çıkan Defne Samyeli sonrasında da genç aşkıyla kameralara yakalanmıştı. Defne Samyeli’nin yeni aşkının magazin gündemindeki etkileri henüz dinmemişken bu kez de sahne kıyafeti her şeyi bir çırpıda silip attı. Defne Samyeli bugüne kadar olan tüm kıyafetleri arasında olanları bu kıyafetiyle unutturdu.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

Kasığına kadar yırtmacı, fantezi iç giyimi andıran abiyesiyle sahne alan Defne Samyeli’nin bu kıyafeti görenlerin gözlerini yuvalarından çıkardı. Elbisenin önü bir olaysa arkası da ayrı bir olaydı. İddialı da bir sırt dekoltesi olan Defne Samyeli bu elbisesiyle olan pozlarını da paylaşmayı ihmal etmedi. 800 bini aşkın takipçisi bulunan Defne Samyeli’nin pozlarına binlerce beğeni ve yorum yağdı. İşte Defne Samyeli’nin olay yaratan o pozları.

Defne Samyeli kimdir? 

Defne Samyeli, 17 Mart 1972 tarihinde aslen Malatya'lı bir ailenin ilk çocuğu olarak İstanbul’da Kasımpaşa Deniz Hastanesi’nde doğmuştur. Annesi Sendegül Samyeli, babası Haluk Samyeli'dir. 13 yaşındayken Amiral olan babası Haluk Samyeli vefat etti. Sühan isminde bir erkek kardeşi vardır. TRT İstanbul Radyosu’nun çocuk korosuna girdi. Nişantaşı Anadolu Lisesi’ni üçüncülükle bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya alanında okudu. Fakat yarışmalar ve iş yaşamı yüzünden yarım kalan okulundan yıllar sonra; yatay geçiş yaptığı iş yönetimi alanından mezun oldu.

24 Nisan 1991 tarihinde katıldığı Magic Box’ın ya da ileri adıyla İnter Star’ın güzellik yarışmasında “Türkiye üçüncü güzeli” oldu. Sonrasında Senegal’deki Avrupa Güzellik Yarışması’nda dördüncü oldu. Fakat yarışmanın birincisi bir amaçla elenir ve Defne Samyeli gene üçüncülük tacını giyer.