Deli Poyraz ekranlarda yeniden esmeye geliyor! Acun Ilıcalı ikna etti, o dizinin kadrosuna girdi!

Survivor 2021 yarışması Geçtiğimiz günlerde sona erdi ve İsmail Balaban yarışmayı şampiyon olarak tamamladı. Ancak Survivor'ın en büyük şampiyonluk adaylarından olan o isme asıl talih şimdi güldü.

Dizi Haberleri 25.07.2021 - 11:42 25.07.2021 - 11:42 Volkan Arık

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021 geçtiğimiz günlerde tamamlanmış İsmail Balaban sezonu şampiyonu olarak bitirmişti. Sezon boyunca şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak gösterilen Yiğit Poyraz ise yarışmayı ikincilikle tamamladı. Yiğit Poyraz hayranları bu sonuca üzülse de onu ekranlarda görmeye devam edecek. Çünkü Acun Ilıcalı Poyraz'ın elinden tuttu bundan sonra kimse önünde duramaz. Uzun süreden beri Acun Ilıcalı'nın Poyraz’a dizi teklifinde bulunduğu konuşuluyordu. Nihayet o dizinin hangisi olduğu belli oldu.

Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarına televizyon projelerinde yer vermeye devam ediyor. Bu sezonun en çok konuşulan isimlerinden biri olan Poyraz için yeni bir teklif hazırlayan Acun Ilıcalı Nihayet yarışmacıyı ikna etmeyi başardı. Şampiyonluğu İsmail balaban'a kaptıran Yiğit Poyraz Acun Ilıcalı'nın platformunda Yeni bir dizide rol alacak. Özellikle son dönemlerde Poyraz'ın hayranları sosyal medya hesabından başlattıkları kampanyalarla onu ekranlarda görmeyi çok istediklerini sık sık hatırlatıyordu. Hem Acun Ilıcalı'dan gelen teklife hem de hayranlarının taleplerine kayıtsız kalamayan Poyraz'ın ise dizi teklifine sıcak baktığı konuşuluyor.

deli-poyraz-ekranlarda-yeniden-esmeye-geliyor-acun-ilicali-ikna-etti-o-dizinin-kadrosuna-girdi-2

ŞAMPİYONLUĞU ALAMADI AMA ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI

Survivor 2021 İstanbul Galataport'ta yapılan final bölümü ile sona erdi. Yarışmada finale kalan isimler İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz oldu. Yapılan SMS oylaması sonucunda ise şampiyonluğu kazanan isim başpehlivan İsmail Balaban oldu. En iddialı isimlerinden olan Poyraz ise şampiyonluğu kaybederek büyük Hüsran yaşadı. Sezon boyunca oy veren Poyraz'ın hayranları da bu sonuca çok üzüldü. Ancak hem Poyraz'ı hem de hayranlarını mutlu edecek haber Acun Ilıcalı'dan geldi.

deli-poyraz-ekranlarda-yeniden-esmeye-geliyor-acun-ilicali-ikna-etti-o-dizinin-kadrosuna-girdi-3

LEYLA İLE MECNUN'DA OYNAYACAK

Survivor 2021'de hem yakışıklılığı hem de kültürlü oluşu ile dikkat çeken isimlerden olan Yiğit Poyraz Acun Ilıcalı'nın Platformu Exxen’de Yeni bir dizide oynamaya hazırlanıyor. İddiaya göre genç yarışmacı yeniden çekilmeye başlanan Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosuna girdi. Eski kadrosu ile çekimleri yapılan dizide Leyla karakterini Deniz Işın’ın hayat vereceği geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Yiğit Poyraz’a Acun Ilıcalı'nın teklif götürdüğü ve düşünme aşamasında olduğu kulislerde yer alan bilgiler arasında. Poyraz'ın bu teklife sıcak baktığı konuşuluyor ancak genç yarışmacının dizide hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@