Demet Akalın ve Aleyna Tilki polemiği büyüyor... Peki neden?

En son Akalın'ın, "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler Spotify Global'deki ilk İngilizce röportajımı izleyebilir" diyen Aleyna Tilki'ye karşılık vererek "Senin tek rakibin Mustafa Topaloğlu" demesi gündem olmuştu.

Geçtiğimiz yıllarda sık sık bir araya gelen Demet Akalın ile Aleyna Tilki arasında birşeyler oluyor. Tilki, geçtiğimiz günlerde kendisine dünya starı olma hayali üzerinden gönderme yapan Akalın'a cevap verdi ve devamı geldi.

Bu Defa İnkardan Çok Daha Fazlası Gerekecek! Hadise Reza Zarrap Aşkı Yeniden Gündem! "Evlilik Planlı" Dendi! Bu Defa İnkardan Çok Daha Fazlası Gerekecek! Hadise Reza Zarrap Aşkı Yeniden Gündem! "Evlilik Planlı" Dendi!

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda Aleyna Tilki'yi hedef alarak "Adamlar beni dünya starı yapacak şaka mısın? Aleyna duymasın hayal kuruyor ama ben oturduğum yerden FIFA'dayım. Neymiş önemli olan don değil şarkıymış" demişti.

Bu sözlerin üzerine Aleyna Tilki ise Twitter'dan yaptığı paylaşımla Akalın'a cevap vererek "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler Spotify Global'in sayfasından ilk İngilizce röportajımı izleyebilirler. Bunu yapan ilk Türk olduğum için çok mutluyum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok" demişti.

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye olay gönderme: Önemli olan don değil! - Magazin Haberi

Gündeme damga vuran ise Demet Akalın'ın bu yanıt sonrası "Tek rakibin Mustafa Topaloğlu uzay starlığı. Sakin ol şampiyon FIFA'ya söyleriz seni de paylaşır" cevabı olmuştu.

Aleyna Tilki de Akalın'a "Şu anki kazancımla lüks bir hayat yaşamaktansa, yıllardır yalnız başıma yurt dışında çalışıyorum. Gençlere yol açmak yerine, onların hayallerini baltalama isteğinize üzüldüm. Size cevap verdiğimde karşılığında seviyenin düşeceğini tahmin etmeliydim. Takipçilerimden özür dilerim" şeklinde ağır bir söylemde bulundu.

Annesi ile birlikte magazinde bir şekilde haber olan Aleyna Tilki'nin arkadaşlığı da olan Demet Akalın ile girdiği bu ilginç polemik ise birçok kesim tarafından reklam anlaşması olarak yorumlandı.

Demet Akalın'dan 'sürpriz' Aleyna Tilki paylaşımı - Magazin haberleri | Şipşak Haberleri