Demet Akbağ Akrep Dizisinden Çıkıyor Mu? Akrep Final Mi Yapacak?

Star Tv'nin sevilen dizisinden kötü haber geldi! Akrep dizisinin Perihan'ı Demet Akbağ diziden ayrılıyor mu? Demet Akbağ diziden ayrılıyor mu?

Dizi Haberleri 06.05.2021 - 22:42 06.05.2021 - 22:42 Ece Sahan

Star Tv'nin büyük umutlarla başlayan başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Solmaz, Yusuf Çim, Bekir Aksoy gibi isimlerle yayına başlayan Akrep dizisinde büyük değişiklik!

Akrep dizisinden Demet Akbağ ayrılıyor mu? Akrep dizsisi final mi yapıyor? Star Tv'nin reytinglerde düşük ilerleyen dizisinde neler oluyor? Akrep dizisinin son bölümünde Perihan'ın kanser olduğu ve 3 aylık ömrü kaldığı öğrenildi. Peki dizide neler olacak?

Demet Akbağ, Yusuf Çim, Evrim Solmaz, Aslı Melisa Uzun, Demet Gül, Esila Umut, Çağdaş Onur Öztürk, Beril Pozam gibi isimlerin yer aldığı Akrep dizisinde bomba gelişmeler yaşandı. Dizinin son yayınlanan bölümünde Peri'nin pankreas kasnerinde son evred olduğuna yer verildi. Peki Peri ölecek mi?

Akrep dizisi yeni sezon onayı aldı mı? derken Demet Akbağ'ın diziden ayrılacağı öğrenildi. Demet Akbağ'ın canlandırıdığı Peri karateri kanser olarak diziden ayrılacak.

Demet Akbağ'ın diziden çıkacağına dair henüz net bir açıklama yapılmadı. Dizide her an ters köşe  yapılabilir. Peri'nin Ferda'ya bir oyun oyadığı da seyirciler tarafından iddia edildi.

Peki dizi final mi yapacak?

Star Tv'den henüz net bir final açıklaması gelmedi. Ancak Akrep dizisinin düşük reytingleri yeni sezon onayını henüz almadı. Dizinin final ihtimali çok güçlü olarak görülüyor. Ancak dizi henüz final açıklaması yapmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@