Demet Akbağ İle Güldürme Beni 4. bölüm oyuncuları kimler? Demet Akbağ İle Güldürme Beni 4. bölüm yarışmacıları kimler?

Demet Akbağ İle Güldürme Beni 4. bölüm oyuncuları kimler? Demet Akbağ İle Güldürme Beni 4. bölüm yarışmacıları kimler? Demet Akbağ İle Güldürme Beni oyuncuları yarışmanın ilk başladığı günlerden itibaren merakla araştırılırken,  farklı konsepti ile yaklaşık 1 aydır bizlerle birlikte Show TV ekranlarında olan ve çok izlenilen yarışma programı Demet Akbağ İle Güldürme Beni ile alakalı sizlere yaptığımız Demet Akbağ İle Güldürme Beni oyuncuları araştırmamızı sunuyoruz. 

25 Temmuz da yeni bölümü ilwe bizlerle birlikte olacak yeni yarışmacı henüz netlik kazanmadı. Yönetmen koltuğunda Şahin Irmak'ın oturduğu öte yandan sunucular arasında da yer alan Demet Akbağ İle Güldürme Beni yarışması hala daha merak konusu olmaya devam ediyor. Yayınlandığı her hafta birbirine gülmeme şartı olan yarışmasında yarışmacılar birbirilerini güldürmek için de elinden geleni yapacak. Show TV'nin gülmekten kırıp geçirdiği Demet Akbağ İle Güldürme Beni ilk bölümleri ile çok merak ediliyor. ,

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

En çok gülenin sonuç olarak elendiği yarışma programında her hafta yarışmacılar değişmekte ve her hafta yarışmaya dahil olan ünlüler adeta gülmeme savaşı verecek. Ersin Korkut, Sinan Çalışkanoğlu, Suzan Kardeş, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Nursel Köse ve Mustafa Üstündağ yareışmacılar arasında yer almaktadır.  Geçtiğimiz gün 3. bölümü ile ekranlarda olan yarışmacının yeni konukları Yarışmacılar Mustafa Üstündağ, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Ersin Korkut, Sadi Celil Cengiz, Aslı Bekiroğlu ve Murat Dalkılıç olurken, şimdiden Demet Akbağ İle Güldürme Beni 4. bölüm oyuncuları araştırılıyor. Peki Demet Akbağ İle Güldürme Beni 4. bölüm oyuncuları kimler? Demet Akbağ İle Güldürme Beni 4. bölüm yarışmacıları kimler?

Demet Akbağ İle Güldürme Beni ilk bölümünde kahkahalareını tutamayan Suzan KArdeş elenirken, ikinci bölümde Öykü Çelik kahkalarına yenik düştü. Elenen isimlerin yerine her hafta yarışmacı ekibe yeni isimler eklendiği 'Güldürme Beni', yeni bölümüyle 25 Temmuz Pazartesi akşamı saat 22.45'te SHOW TV'de.