Ünlü oyuncu Demet Özdemir hakkında çıkan eskiden lezbiyendi iddiaları yeniden gündem oldu. Demet Özdemir LGBTİ mi? Demet Özdemir'in kız arkadaşı sevgilisi kim?

Güzel ve başarılı oyuncu Demet Özdemir şarkıcı Oğuzhan Koç ile evlilik yolunda ilerlerken bir dönem hakkında çıkan dedikodular yeniden gündem oldu.

Peki gündemi belirleyen instagram magazincileriyle arasını çok iyi tutan Demet Özdemir hakkındaki bu iddia yeniden nasıl ortaya çıktı?

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Başarılı oyuncu Demet Özdemir'in eskiden Efes'in dançı kızlarından olduğu biliniyordu. Özdemir'in eskiden lezbiyen olduğu da iddia edilmişti.

demet-ozdemir-asli-kaya-iliskisi_1965513

Demet Özdemir ünlü olduktan sonra magazinde yaşadığı ilişkiler erkek arkadaşları ile yer alsa da Özdemir hakkında eskiden kızlarla ilişki yaşadığına dair dedikodu dolanıyordu.  

Demet Özdemir'in bugüne kadar magazinde sürekli olarak da yakın kız arkadaşlarının elinden sevgilisini aldığı haberleri de bu iddiayla manidar bulundu. 

62b93871e4bfdd0530408383

Özdemir magazincilerle arasını iyi tutsa da bu aralar tam da evlilik arefesinde yine bu iddiaları ortaya atanlar kim merak edildi.

Özdemir'in bir zamanlar beraber yaşadığı yakın arkadaşı Youtuber Aslı Kaya ile gizli ilişkisi olduğu iddia edildiği haberleri yeniden gündeme geldi. 

demet-ozdemir-asli-kaya-iliskisi_1965515