Dün Pazar gününün tadını çıkaran Demet Özdemir, arkadaşlarıyla beraber Vadistanbul'da görüntüledi. Yakın arkadaşlarıyla set arasındaki mola vaktinde yemek yemeye gelen başarılı oyuncu Demet Özdemir'e hakkında ortaya atılan iddialar ile ilgili sorular sor

Cumhurbaşkanı açıkladı: 50 bin TL'Ye kadar emeklilere ödemeler kesinleşti, TC kimlik ile ödemeler alınacak! Cumhurbaşkanı açıkladı: 50 bin TL'Ye kadar emeklilere ödemeler kesinleşti, TC kimlik ile ödemeler alınacak!
Dün Pazar gününün tadını çıkaran Demet Özdemir, arkadaşlarıyla beraber Vadistanbul'da görüntüledi. Yakın arkadaşlarıyla set arasındaki mola vaktinde yemek yemeye gelen başarılı oyuncu Demet Özdemir'e hakkında ortaya atılan iddialar ile ilgili sorular soruldu.Bu sıralar Boğaz'da iki katlı, bahçeli villa arayışında olduğu iddiaları ortaya atılan Demet Özdemir'e bu iddiaların doğruluğu soruldu. Boğaz'da villa alıp almayacağı sorularına gülümseyerek yanıtsız bıraktı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol ile birlikte başrol oynayan güzel oyuncu Özdemir'e sosyal medyada paylaştığı dans videoları hakkında sorular soruldu. "Biraz üşütmüşüm havada çok soğuk daha sonra konuşuruz." diyerek soruları cevapsız bırakıp kameralardan uzaklaştı.