Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Magazincilere Ağır Sözler Söyledi!

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç evlerinden aşk dolu görüntülerin çekilmesine sitem etti. Sosyal medya kullanıcıları da bu görüntülerin ev içerisinde olmasıyla magazincilerin sınırı aştığını söyledi.

Magazin 27.05.2021 - 18:58 27.05.2021 - 18:59 Ece Sahan

Yılın aşkı ünlü oyuncular Oğzuhan Koç ve Demet Özdemir magazincilerin yakın takibinde. İkilinin son görüntüleri ise çok konuşuldu.

Son olarak TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yer alan Demet Özdemir dizinin final yapmasının ardından soluğu sevgilisi Oğuzhan Koç'un yanında aldı. Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir villalarında tatil yaparken onlara Aslı Bekiroğlu eşlik etti.

İkili evlerinde havız başında güneşlenirken aşk dolu anlar geçirdi. Birbirlerini öpücüklere boğan ikilinin o anları magazinciler tarafından evin dışarısından zoomlanarak çekildi. Bu görüntülerin magazin sitelerinde yayınlanması ise büyük tepki çekti.

Sosyal medyada kullanıcılar magazincilerin sınırları aştığını bu görüntülerin hem mahrem hem de evlerinden zoomlanarak çekildiğini söyledi. Diğer taraftan bazı kullanıcılar tarafından ise "Her işin olduğu gibi ünlülerin de bedel ödediği hayatlarında ki tek zorluğun magazin olduğunu bunu bilerek ünlendiklerini, başlarda magazine çıkmak için yer alırken, istemedikleri haberlerde magazincileri suçlaması yanlış" olarak değerlendirildi. 

DEMET ÖZDEİR VE OĞUZHAN KOÇ'TAN AÇIKLAMA

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'ta bu fotoğrafların ardından açıklama yayınladı. İkilinin açıklamaları ise hayranları kadar sert değil, esprili bir sitemdi. 

Demet Özdemir yaptığı paylaşımda "Otelde kaldığımıza ne güzel inandırdınız. Karşı dağdan evimizi garip garip açılardan gizli gizli çekeceğinize çaya gelseydiniz keşke." derken, Oğuzhan Koç'ta "Kaş’taki evimiz burası.. Ev yani. Otel değil, halka açık bir yer değil. Ev. Evimizi, uzaklardan zoom’larla çekeceğinize gelip bir selam verseniz hiçbirinizi kırmayız halbuki. bu zamana kadar da hiç kırmadık. Neyse bir dahakine bekliyoruz :)" diyerek magazincilere seslendi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@