Demet Özdemir'den Doğduğun Ev Kaderindir İtirafı: Çok Söylendim  

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'i Demet Özdemir veda gecesinde ekibe çok söylendiğini itirafi etti.

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 12:33 12.05.2021 - 12:34 Ece Sahan

TV8'in sevilen dizisi ve tüm ekranları kaplayan dram kraliçesi Gülseren Budayıcıoğlu'nun uyarlanan ilk eseri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor. 

Doğduğun Ev Kaderindir final sahnesi sonrası veda gecesi düzenledi ve dizinin başrol oyuncuları ekibe veda konuşması yaptı. Dizinin başrol oyuncusu Demet Özdemir veda konuşmasında çok söylendiğini ve ekibe zor anlar yaşattığını itiraf etti.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu hafta ekranlara veda ediyor. Dizi final sahnesi sonrası veda gecesi yaptı ve veda pastası kesti. Demet Özdemir'in veda konuşması yaptığı gecede duygusal anlar yaşandı. 

Demet Özdemir konuşmasında çok özleyeceğini söyledi ve bir itirafta bulunarak gübah çıkardı. Demet Özdemir konuşmasında "Çok güzeldi, çok emek verdik, yeni çok güzel insanlarla tanıştım. Umarım bir başka projede yeniden bir araya geliriz. Çok söylendim biliyorum amaçok zahmetli bir işti." dedi.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final bölümün fragmanında Zeynep ve Barışın evlendiği görülüyor. İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılması sonrası uzun sürmeyen Doğduğun Ev Kaderindir finalden kaçamadı. Yeni oyuncuların girerek diziye kan vermesi beklenirken maalesef beklenen olmadı. 2 sezondur ekranlara gelen dizi finalden kaçamadı. 

Acun Ilıcalı'nın Exxen'e ağırlık verdiği bu nedenle diziyi bitirme kararı aldığı öğrenildi.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@