Demet Özdemir'in Yeni Projesi Belli Oldu

Can Yaman ile başrolünü paylaştığı Erkenci Kuş dizisi ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Demet Özdemir’in yeni projesi ile ilgili açıklama geldi.

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 22:21 18.06.2021 - 22:22 Berkay Keskin

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile drama  dizisinde oyunculuğunu kanıtlayan genç oyuncu Demet Özdemir yakın zamanda hayranları ile tekrardan buluşacak. 

Demet Özdemir, başrolünü Şükrü Özyıldız’la paylaşacağı yeni filmi Aşk Taktikleri’nin çekimleri için çok yakında yeniden sette yerini alacak. Çekimleri yaklaşık bir ay sürecek film Netflix’te yayınlanacak
Yeni yapımın çekimleri ise Haziran ayının sonunda başlıyor.

Ünü Türkiye ile sınırlı kalmayan genç isim Demet Özdemir, birçok projeye imza attı. Erkenci Kuş dizisi ile oyunculuğunu kanıtlayan Özdemir sınırlarını aşarak, daha önce birçok yapımda rol almasına rağmen asıl patlamasını Can Yaman ile başrolünü paylaştığı Erkenci Kuş dizisiyle yapmıştı dizi ile Türkiye’de değil yurt dışında da adını duyuran Özdemir, romantik komedi türündeki Erkenci Kuş’tan sonra bir dramda rol almak istediğini açıklamıştı.
Genç isim, TV8’de yayınlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile isteğini gerçekleştirmişti. Özdemir, bu dizide canlandırdığı Zeynep karakteri ile yıldızını iyice parlatmıştı.

Doğduğun Ev Kaderindir, dizisi bir süre önce final yaptı. Demet Özdemir o günden beri herhangi bir projede yer almıyor, tatil yapıyor. Ancak genç oyuncu çok yakında yine sete çıkmaya hazırlanıyor.
Demet Özdemir, başrolünü Şükrü Özyıldız’la paylaşacağı yeni filmi Aşk Taktikleri’nin çekimleri için çok yakında yeniden sette yerini alacak. Filmin çekimleri 30 Haziran’da başlayacak. Çekimleri yaklaşık bir ay sürecek film Netflix’te yayınlanacak. Şimdiden Demet Özdemir hayranları ise bu haber karşısında oldukça sevindi. 

Yapımcılığını O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Aşk Taktikleri’nin senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ele alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak var.
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@