Deniz Akkaya'dan bomba iddialar devam ediyor. Deniz Akkaya şarkıcı Hadise'nin Reza Zarrab'tan hamile kalınca para istediğini açıkladı!

Beyaz Tv'nin gündeme bomba gibi düşen iddiaların yer verildiği Söylemezsem Olmaz programı yine tartışma yaratttı.

Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Deniz Akkaya şarkıcı Hadise ile ilgili iddialarında yeni bombalar patlattı.

Deniz Akkaya ünlü şarkıcı Hadise'nin O Ses Türkiye'de beraber jüri üyeliği yaptığı arkadaşı Ebru Gündeş'in eski eşi dolandırıcı Rıza Sarraf'tan hamile kaldığı iddiasında bulunmuştu.

Deniz Akkaya iddialarında yeni bir bomba daha patlattı. Deniz Akkaya bu sefer Hadise'nin para istediğini de ekledı. Deniz Akkya, Hadise'nin Reza'dan hamile kalınca para istediğini söyledi.

Bu "Sevda" Bitmez! Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya Aşkına da Damgasını Vurdu! Bu "Sevda" Bitmez! Tuba Büyüküstün Umut Evirgen’in Serenay Sarıkaya Aşkına da Damgasını Vurdu!

Deniz Akkaya "Hadise, Reza Zarrab’tan hamile kalınca para istedi. Bana aktarılana göre doğurursa ve doğurmazsa ne kadar isteyeceğini de söyledi" dedi.

Deniz Akkaya programda Hadise ile ilgili olan tüm dedikoduların para odaklı olduğuna dikkat çekti.

Hadise Deniz Akkaya'nin iddiaları için sosyal medya hesabında bir video paylaşmış videoda "Bir aptal konuşursa onu iyice dinleyin" sözleri ile Akkaya'a üstü kapalı şekilde aptal demişti.

Deniz Akkaya bu gönderi için de "Senin bana aptal demeye cürmün yetmez" diyerek Hadise'ye meydan okudu.