Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Deniz Akkaya yine ortalığı ateşe verdi. Akkaya, Hadise'nin Ebru Gündeş'in yolsuzlukla adını duyuran eski eşi Reza Zarrab'tan hamile kaldığını söyledi.

Beyaz Tv'nin çok konuşulan magazin programı Söylemezsem Olmaz programı yine gündeme bomba gibi düştü. 

Söylemezsem Olmasz programının yorumcularından olan ve iddialı çıkışları ile gündemden düşmeyen Deniz Akkaya yine bomba iddialarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Selin Ciğerci'ye söyledikleri nedeniyle 3 günlük zorlama hapis cezası alan ve yatan Deniz Akkaya bu sefer Hadise ile ilgili büyük iddialar ortaya attı.

Deniz Akkaya programda bomba iddiaları ile gündem olmaydevam ediyor. Deniz Akkaya, Hadise, Ebru Gündeş ve yaptığı büyük yolsuzlukla bilinen dolandırıcı Reza Zarrab ilişkisi hakkında bomba iddialarda bulundu.

Deniz Akkaya ünlü şarkıcı Hadise için şok iddialarda bulundu. Deniz Akkaya şu sıralar Mehmet Dinçerler ile ilişik yaşayan ve Kaan Yıldırım ilişkisi sonrası kısa sürede medyatik aşk ilişkisi nedeniyle zaman zaman eleştirilen Hadise için bomba iddialarda bulundu.,

Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak! Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak!

Hadise'nin başı bir süredir Ebru Güneş ve Reza Zarab ilişkisinde diğer kadın olduğu gerekçesiyle dertteydi. Hatta Kaan Yıldırım ile ayrılık nedeninin bu ilişkinin ortaya çıkması olduğu iddiaları ortaya atılmıştı.

Deniz Akkaya yine o iddiaları gündeme getirdi ve bomba iddialarda bulundu. Deniz Akkya programda Hadise için "Reza Zarrab'tan hamile kaldı. İlişki bu yüzden bitti." diyerek ağzıları açık bıraktı.

Şimdi tüm gözler bu sözler karşısında Hadise'nin vereceği tepkide. Hadise kendisi hakkında hamile iddialarında bulunan Deniz Akkaya için neler söyeleyecek? Olay yine Deniz Akkaya için davalık mı olacak? bekleyip göreceğiz.