Deniz Akkaya'yı Tehdit Eden Hayvanlara Tecavüz Edin Diyen Şahıs Türkiye'yi Ayağa Kaldırdı!

Bir dönemin başarılı mankeni Deniz Akkaya, sosyal medyadan cesur paylaşımları ile alkış topluyordu. Deniz Akkaya son günlerde ise hayvanlara dair yapılan işkencelere dikkat çekiyordu.

Magazin 04.06.2021 - 16:34 04.06.2021 - 16:36 Ece Sahan

Başarılı isim Deniz Akkaya cesur yorumları ile Türk kadının ne kadar güçlü olduğunu gözler önüne seriyordu. Ancak Deniz Akkaya aleni şekilde bir sapık tarafından tehdit edildi!

Bir süredir bir kedinin yavrularını süt emerken annenin gözleri önünde kürekle başını ezerek öldüren Cafemarkt ve 26.Sokak Fırın&Cafe sahibi Kemal Dağhan Akdağ ve Aylin Özkan Akdağ adlı hasta ruhlu şahıslara dair paylaşımlar yaparak unutulmamasını sağlayan Deniz Akkaya son olarak TikTok adlı uygulamada milyonlarca takipçisi bulunan Emin Aga Gezkee denilen hayvanlara tecavüz edin diye fetva veren hasta bir kişi tarafından tehdit edildi.

Deniz Akkya şu sıralar tek başına hayvanlara dair çoğalan ve kanımızın donduğu işkencelere karşı savaşıyor. Arka arkaya burada yazamaycağımız onlarca hayvana işkence haberi yaşandı. Bir köpek Kahramanmaraş'ta bir taşa işkenceler görümüş ve iç organları çıkarılmış şekilde asıldı ve bunun gibi daha fazla yazamayacağımız onlarca olay ve Twitter'da bu insanları yalan yanlış tetikleyen onlarca aptal düşünce..

Deniz Akkaya ise basına yansıyan olaylardan biri olan kedi yavrularını karısının kolunu tırmaladı diye kürekle ezen şahısın hayatına rahatça devam etmemesi için her gün paylaşım yapıyordu. Son olarak ise TİKTOK'ta hayvanlara tecavüz güzelleyen bir şahsı paylaştı ve yetkilere seslendi.

Deniz Akkaya'nın paylaşımı sonrası olaydan milyonlarca insanın haberi oldu. Bunun üzerine bu sapık şahıs Deniz Akkaya'yı utanamdan tehdit etti.

Sosyal medya kullanıcıları "Ezgi Mola bir tecavüzcüye tecavüzcü dedi diye, Deniz Akkaya hayvanlara tecavüz güzelleyen bir şahsa sesini yükseltti diye hesap verme durumunda bırakıldı hatta tehdit edildi. Bu nasıl karanlık bir ülke artık" diye yazarak tepki gösterdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@