Kazançlarımız giderlerimize yetmiyor, yetse dahi ucu ucunu ayı sonlandırıyoruz. Alım güçümüzün son günlerde kötü duruma gelmesiyle birlikte pandeminin açtığı sorunlar da henüz bitmiş değil. Pandemi sonrası çöküşe uğarayan esnaflar sırasıyla dükkanlarını kapatıyor bu durumda ülkemizde bulunan para akışının önüne geçiyor ve işsizlik oranı gün geçtikce artış gösteriyor.

Ekonomimizin kötüye gitmesi ve çalışabilecek yerlerin azalması sonucunda insalar maddi anlamda sıkıntılara giriyor ve çözümler aramaya başlıyor. Bu sıkıntıların genel itibariyle cocugunuz var ise okul masrafları, hastaysanız ilaç masrafları, ziyarete gidebilmeniz için seyahat masrafları gibi yüzlerce temel sıkıntılar. Zor dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde ise bankalar, bünyelerine müşteri ekleyebilmek adına bu sorunları görerek çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Maddi konuda sıkıntı çeken bireylerin ise ilk olarak banka kredileri geldiği için, bankaların bu kampanyalarından yararlanmak istiyorlar. İşte bu kampanyaların bir tanesi de köklü bankalardan biri olan Deniz Bank'dan geldi.

Uzun vade, Düşük faiz imkanı ile Deniz Bank yanıbaşınızda

Az faiz , Çok vade imkanı ile Deniz Bank müşterisi olmak isteyen adayların evlerine mutlu dönmelerini sağlıyor. Yapmış oldukları İhtiyaç kredisi kampanyaları ile birçok müşteriye erişmek isteyen Deniz Bank, 1.89 faiz oranı ile müşterilerine uzun vadeli kredi imkanı sağlıyor. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ödeyeceğiniz taksit sayısına göre faiz oranı değişkenlik gösterebilir.

Deniz Bank' da kredi kullanmak isteyen banka müşterileri; 50 bin Liranın altında çekilen kredi tutarları için 36 ay vade ve 50 Liraya kadar çekilen kredi tutarlarının vade taksit sayısı 24 ay olacak şekilde belirlenmiştir.

deniz-banka-basvuru-yapanlar-mutlu-donuyor-hemen-50-bin-liralik-nakit-destegi-sakin-kacirma11

Deniz Bank İle İhtiyaçlarınızı Taksitlendirerek Kolaylıkla Ödeme Sağlayın

Deniz bank üzerinden çekmiş olduğunuz kredi tutarı 50 Bin Lira değerinde ise 36 ay a kadar taksit yaptırabilir ve aylık olarak 2 bin 66 Türk lirası olacak şekilde ödeme yapıyorsunuz. Geri ödeyeceğiniz tutar ise 74 bin 366 Türk lirası olacakdır. Bu şekilde ödeme yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Deniz Bank ın bu kampanyasından yararlanabilmek için online bankacılık, cep bankacılığı veya atm üzerinden kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer şubelerden başvuru yapmak istiyorsanız yalnızca kimlik belgesi yeterli olacaktı. yaptığınız başvurular anlık olarak kontrol ediliyor ve dakikalar içerisinde bilgilendirme mesajı tarafınıza iletiliyor. İhtiyaç kredinizin onaylandığı takdirde hemen kullanıcı hesabınıza yatırılıyor ve anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.