Deniz Baykal Öldü Mü? Flaş İddia! Açıklamada Ne Dendi? Koronavirüs Yüzünden ..

CHP eski genel başkanı Deniz Baykal için flaş iddia ortaya atıldı! Deniz Baykal'ın öldüğünde dair söylentiler fısıltı gazetesi ile yayılmıştı! Koronavirüse mi yakalandı?

Gündem 22.07.2021 - 21:29 22.07.2021 - 21:30 Ece Sahan

CHP eski genel başkanı Deniz Baykal'ın öldüğüne dair söylentiler yayıldı. Geçtiğimiz sene sağlık sorunlaru yaşayarak hastaneye kaldırılan Deniz Baykal için ilk ödlüğüne dair iddialar 2017 yılında yayılmıştı!

2020 yılında taburcu edilen Deniz Baykal'ın sağlık durumunun yeniden kötüleştiği iddia edilmişti.

CHP'nin eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 2020 yılında Ankara'daki evinde rahatsızlanmış ve Ankara Şehir Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Deniz Baykal, o yıllarda da solunum yolu enfeksiyonu teşhisiyle tedavi altına alınmıştı.

DENİZ BAYKAL KORONAVİRÜSE Mİ YAKALANDI?

Deniz Baykal'ın öldüğüne dair söylentiler kulislerde yayılmaya başladı.

83 yaşındaki Deniz Baykal için son günlerde 2002 - 2003 yılında Recep Tayyip Erdoğan ile antlaşma yaptığı iddiaları dolanıyordu.

2002 yılında Tayyip Erdoğan'la Beylerbeyi'ndeki bir otelde Deniz Baykal'ın anlaşmaya yaptığı ve Türkiye'nin bugünü çizdiği iddiaları 2007 yılında da gündeme gelmişti.

Zülfü Livaneli CHP'nin Deniz Baykal gerçeğiyle hesaplaşması şart demişti. Zülfü Livaneli yazısında İsmet İnönü, Bülent Ecevit ve Deniz Baykal'ın gerçekte sağcı, milliyetçi oldlukları ve sol imaj verilerek ülkeyi derin bir enkaza sürüklediği iddiaları yer alıyordu.

Deniz Baykal'ın koronavirüse yakalanarak öldüğüne dair iddialar ise henüz doğrulanmadı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@