Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Ozan Güven bugün ilk kez hakim karşısına çıkacak. 13:30'da başlayacak duruşmada davacı Deniz Bulutsuz merak konusu oldu.

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Ozan Güven bugün ilk kez hakim karşısına çıkacak. 13:30'da başlayacak duruşmada davacı Deniz Bulutsuz merak konusu oldu. Hal böyle olunca Deniz Bulutsuz kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

Deniz Bulutsuz, birkaç ay önce sevgilisi Ozan Güven tarafından darbedildiği iddiasıyla şikayetçi olmuştu. Açılan soruşturma sonrası Güven hakkında 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Kendisinin şiddet gördüğünü iddia eden Güven ise Bulutsuz'dan şikayetçi olmuştu. İkili arasındaki şiddet davasının bugün ilk duruşması görülecek. Bugün hakim karşısına çıkacak olan Deniz Bulutsuz'un özel hayatı ise çok merak edildi. Herkes Deniz Bulutsuz mesleği ne? Eski sevgilisi kimdi? gibi detayları aramaya başladı.


Deniz Bulutsuz kimdir? Kaç yaşında


Sosyal medya uzmanı olan Deniz Bulutsuz 1992 doğumludur. Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı mezunu olan Bulutsuz; Elle, GQ Türkiye, Vogue gibi pek çok önemli dergide çalışmıştır.

Ozan Güven kimdir? Kaç yaşında


1975 yılında Almanya'da doğan Ozan Güven, Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü'nden mezun oldu. İzmir Belediye Konservatuvarı'nda oyunculuk dersleri aldı ve ardından Şahika Tekand Tiyatrosu'nda çalıştı. İkinci Bahar, Çiçeği Büyütmek, Koçum Benim, Aslı ile Kerem, Bir İstanbul Masalı, Canım Ailem, Koyu Kırmızı, Muhteşem Yüzyıl ve Fi gibi televizyon dizilerinde rol aldı. G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı ve Pek Yakında filmlerinde yakın arkadaşı olan Cem Yılmaz'la oynadı.

2005 yılında, İkinci Bahar dizisi sırasında tanıştığı yönetmen Türkan Derya ile evlendi. Ali Ateş isminde bir çocukları olan sanatçı, 2010 yılında Türkan Derya ile boşandı."KONUŞMAYACAĞIM"

Hürriyet'te yer alan habere göre; Deniz Bulutsuz, yeni yılın ilk gününde Bebek’te görüntülenmişti. Sokağa çıkma yasağına rağmen iki erkek arkadaşıyla dışarıda dolaşan Deniz Bulutsuz, davayla ilgili soruları “Konuşmayacağım. Bu sorular benim için iyi olmuyor. Bana iyilik yapmıyorsunuz” diyerek yanıtsız bıraktı. Bulutsuz’un arkadaşları da “Market alışverişine çıktık, ayıp değil mi?” diyerek görüntü alınmasını engellemeye çalışmıştı.