Deniz Çakır'dan tartışma yaratacak sözler! Sosyal medya yıkıldı! Oktay Kaynarca'nın cevabı bekleniyor

Deniz Çakır "Jülide Ateş ile 40" programına katıldı ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Deniz Çakır'ın özellikle Oktay Kaynarca'yı işaret ettiği sözler gündem oldu.

Gündem 14.05.2021 - 21:41 14.05.2021 - 21:43 Berkay Keskin

Deniz Çakır "Jülide Ateş ile 40" programına katıldı ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Deniz Çakır'ın özellikle Oktay Kaynarca'yı işaret ettiği sözler gündem oldu.

Gain platformunda Jülide Ateş'in programına konuk olan Deniz Çakır çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Şimdilerde Masumiyet adlı dizide oynayan başarılı oyuncunun açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

Deniz Çakır'ın Oktay Kaynarca'yı işaret ettiği sözleri büyük bir tartışmayı ateşledi. Oktay Kaynarca'nın bu sözlere ne diyeceği merakla bekleniyor. 

Deniz Çakır katıldığ programda psikolıjik yada fiziksel bir tacize uğradınız mı sorusuna; "Bu topraklarda yaşayıp, bu sorduğun soruya hayır diyebilecek birini ben tanımıyorum! Medyanın dili, bazı gazetelerin attığı başlıklar psikolojik şiddetin babası! Ben basının psikolojik tacizine çok fazla uğradım. Ama kendi hayatımda da, mesleğimde de uğradım. Psikolojik şiddete sahne üzerinde çok uğradım! Ve maalesef bununla ilgili bir pişmanlık da yaşıyorum.

Şimdi olsa ifşa ederdim ama ifşa da etmedim mesela; çünkü işin yürümesiydi önemli olan, tiyatroya zarar gelmemesiydi! Ama hiç olmayacak bir insan tarafından hırsları, benim orada sadece kadın olmam" diye yanıt verdi ve "Bugün olsa ifşa eder miydiniz?" sorusuna ise "İstemem, ona yarar sağlar. Öyle biri çünkü! Kadın olduğum için, popüler olduğum için, sahne üstünde defalarca kez aynı kişi tarafından psikolojik şiddete uğradım, neredeyse işimden soğuyacak kadar! Ve çok saygın bir kişi tarafından maalesef!" dedi.

Deniz Çakır, hakkındaki yorumlar için ise "Çoğunlukla çok zalimler! Kadın olduğum için ve muhalif olduğum için daha çok zalimler!" diye ifade etti.

OKTAY KAYNARCA'YA AĞIR TAŞ!

Deniz Çakır bir dönem Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde beraber rol aldığı partneri dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'ya da ağır taş attı. 

Oktay Kaynarca'nın paylaştığı bir meyhane yemek fotoğrafında rakıyı saklaması büyük tepkilere neden olmuştu. 

Deniz Çakır bu olayı hatırlatarak "Ben o sahtekar şapkayı sevmiyorum! Ben hiçbir zaman rakımı masanın altına koymayacağım, üzgünüm!" ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@