Deniz Yıldızı Oyuncuları Figüranlar Başrol Oldu Başroller Silindi! İşte 2021 Deniz Yıldızı Oyuncuları Son Halleri!

Deniz Yıldızı oyuncuları şimdiki halleri ile şaşırttı! Dizinin başrol oyuncuları sektörden silinirken dizinin figüranları başrol oldu. İrem Helvacıoğlu, Hazal Türesan, Uğur Güneş..

Gündem 19.06.2021 - 13:52 19.06.2021 - 13:54 Ece Sahan

2009 yılında Fox Tv'de günlük dizi olarak başlayan Deniz Yıldızı büyük bir ilgi ile izlenmiş ve yıllarca sürmüştü. Dizinin oyuncularının şimdiki hallerine ise çok şaşıracaksınız!

2009 - 2015 yılları arasında günlük gençlik dizisi olarak haberlerden hemen önce yayınlanan Deniz Yıldızı o dönemler büyük reyting elde etmişti. Dizinin başrol oyuncuları şimdilerde nerede diye merak edecekseniz asıl dizinin figüranlarını şimdiki halini görünce çok şaşıracaksınız!

19627922

Gelin önce Deniz Yıldızı dizisinin çok şaşıracağınız figüranların şimdiki haline bakalım. Geçirdikleri değişimlere şok olacaksınız! Estetik mucizesi mi yoksa yıllar mı? İşte Deniz Yıldızı izlerken fark etmediğiniz o figüranlara gelip şimdi bakın! Hepsi güzellikleri ve yakışıklılıkları ile söz ettiren aranan başroller oldu. 

UĞUR GÜNEŞ

E4B0PzRVEAQsUuw

Dizinin figüranlarından biri bu genç şimdilerde aranan jönlerden biri olan Uğur Güneş!

1925465-i8xrxi-1
Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Yılmaz karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan Uğur Güneş, Deniz Yıldızı dizisinde sadece bir figürandı.

HAZAL TÜRESAN

E4B0PeCUYAAEbn4

En çok şaşıracağınız isimlerden biri. Deniz Yıldızı dizinde figüranlardan biri olan Hazal Türesan'ın değişimi inanılmaz!

mucize-doktorun-belizi-hazal-turesan-in-yeni-dizisi-hangisi_e9b4c

Haza Türesan geçirdiği estetiklerle bakır saçları ve güzelliği ile Mucize Doktor dizisinde akıllara kazındı.

İREM HELVACIOĞLU

E4B0PFoVIAET-GZ

Çok şaşıracağınız bir isim de bu hanım kızımız. Deniz Yıldızı'nda figüran olan bu hanım kızımız şimdilerinin kadın başrolü!  

3-K9LW
Evet yanlış duymadınız o kız İrem Helvacıoğlu! Yıllar mı dersiniz yoksa geçirdiği estetik ameliyatlar mı? 
Sen Anlat Karadeniz dizisi ile yıldızı parlayan İrem Helvacıoğlu son olarak Özcan Deniz ile başrolü paylaşmıştı.

t25_130120201746261955614
İrem Helvacıoğlu şimdilerde güzelliği ile adından söz ettiriyor.

Qdl9-Uq-OEi9k4g2UHyWPA

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE

hazal-filiz-004933VE

Dizinin en sevilen çiftlerinden. Hazal Filiz Küçükköse o zamanlar dizide parlayan isimlerden biriydi.

842625_15

Dizde ki rol arkadaşı Tuan Tunalı ile evlenmişti. Ancak ikilinin evlilikleri pek süremedi. Hazal Filiz Küçükköse Deniz Yıldızı dizilerinden parlayan isimlerden biriydi. Güzelliği ve yeteneği o zamanlardan belli olan isim daha sonra beklenildiği üzere Kara Sevda dizisinde boy göstermişti. Ancak güzel yıldız şimdilerde kayıplara karıştı.

BEGÜM TOPÇU - CANTUĞ TURAY

DPpyTsoX4AA3Qbd

Dizinin ikinci çifti olmasına rağmen başrol çiftine evrilen Banu ve Melih karakterlerine hayat veren oyuncular Begüm Topçu ve Cantuğ Turay gerçek hayatta da evli ve çocuk sahibi. İkili sosyal medyalarında sık sık aile pozlarını paylaşıyor ve ellerini eteklerini dizi sektöründe çekmiş görünüyor.

GÜNEŞ EMİR VE KORAY ERKÖK 

1-deniz-yildizi-gunes-emir-ile...

Diziden ayrılan ikili çalışma şartlarını öne sürmüştü ancak çıkan haberler sonrası kovuldukları yazılmıştı. Güneş Emir şimdilerde Angelina Jolie'ye benzerliği ile adından söz ettiriyor.

rkzIde68

Gelişmelerden Haberdar Olun

@