Denizbank 2 dakikada 20.000 TL, Finansbank ise 3 dakikada içinde 49.000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini bugün açıkladı. Bu iki bankadan hemen para almak istiyorsanız yapmanız gerekenleri

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Denizbank 2 dakikada 20.000 TL, Finansbank ise 3 dakikada içinde 49.000 TL ihtiyaç kredisi vereceğini bugün açıkladı. Oldukça hızlı bir şekilde hiç şubeye gitmeden kredi alabilirsiniz. Oturduğunuz yerden para almak oldukça kolay. Denizbank ve Finansbank en ön önemli özel bankalar arasında yer almaktadır. Biraz önce yapıaln açıklama ile vatandaşların beklediği haber geldi.  2 dakika ve 3 dakika içinde 49000 TL kadar gelir belgesiz olarak vatandaşlara ihtiyaç kredisi sunulacak. Denizbank ve Finansbank'a başvuru yapan kişiler bankaların belirlediği şartları yerine getirirse eğer 49 bin TL kredi alma şansına sahip olunuyor. 

3 sene vadeye ulaşan ödemelerin yapılacağı şekilde kredi alınıyor. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Denizbank üzerinden başvurularını yapacak olan vatandaşlar 3 dakika içinde kaç TL kredi onayı aldıklarını idrak ediyorlar. Kampanyayı başlatan bir başka banka olan Finansbank ise yapmış bulunduğu kampanyada, hem SMS ile hem de kendi internet bankacılığı üzerinden başvurularını yapacak olan kişilere, masrafsız ve gelir belgesiz olmak üzere 49000 TL olarak vereceğini açıkladı. Finansbank üzerinden de başvurumuzu gerçekleştirerek, 2 dakika içinde kredi sonucunu öğrenebilir ve onaylanan tutar, anında hesabınıza yatırabilirsiniz.

Denizbank 2 dakikada 20.000 TL 

Denizbank ihtiyaç kredisi için başvuru yapacak olan vatandaşlar kredi almak için cep telefonlarından SMS atmaları gerekiyor. DenizBank SMS ile kredi müracaatı gerçekleştirmek amacıyla cep telefonunuzun mesaj kısmından kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı aratarak 3280 numarasına göndermeniz yeterlidir. Atılan mesaj sonrasında banka sizlere sonucunu 2 dakika içinde sunacak onaylanan tutarın nekadar bulunduğu ile ilgili verileri mesajla verilecek.  Sms atarak, kredi onayı alan vatandaşlar cep telefonları üzerinden internet bankacılığı kullanıyorlarsa Denizbank'ın internet bankacılığı hizmetiyle birlikte, şubelere gitmeden onaylanan tutarı 3 sene vadeye kadar anında hesabına yatırabilir.

Finansbank 3 dakikada 49.000 TL veriyor

Attığınız SMS ile Finansbank ihtiyaç kredisi veriyor. Bunun için vatandaşların yapması gereken, Finansbank web sitesi üzerinden, QNB Finansbank Şubeleri'nden, ATM'lerden, Çağrı merkezlerinden, Bireysel İnternet Şubemizden ve QNB Mobil'den kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasına girmek için hafta sonu olsa bile paranızı alabilirsiniz. Bu başvuru yapan kişilerin 18 yaş üstünde olması lazımdır. 

KAYNAK: ilan365.net