Denizbank Açıklamayı Yaptı! 60 Ay Vadeli 100 Bin Lira Limitli Yeni Kredi Kampanyası

Ekonomik sürecinde maddi kayıplar yaşayan esnaf, Pandeminin bitmesine rağmen yaşanan ekonomik çöküntüler nedeni ile kendine gelemedi. Rusya Ukrayna savaşının etkisi devam ederken ortaya çıkan enerji krizinin etkisi esnaflar üzerinde daha fazla hissediliyor. Ekonomik yönden desteklenmesi düşünülen esnaf ve KOBİ’lere Denizbank’tan müjde var! Başvuru yapılması halinde uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlanacak. Alınacak olan kredi 60 ay vadeli olarak ödenebilecek.

Ekonomik yönden yaşanan sıkıntılardan en çok etkilenen meslek grupları arasında esnaf ve Kobi’ler geliyor. Gerek devlet tarafından gerekse bankalar tarafından destekler gelmeye başladı. Farklı hibe destekleri ile bankalar avantajlı faiz oranları ile uzun vadeli kredi desteği sağlıyor. Uzun zamandır adından söz ettiren Denizbank uygun faiz oranları ile kredi imkânı tanıyor.

Esnaf ve KOBİ’lere acil destek sağlayan banka, ticari krediler ile işyerine yatırım yapmayı düşünen vatandaşlara destek olacağını belirtti. Ticari Kurtaran Hesap ile günlük ve acil nakit ihtiyacı karşılanacak olan esnaf bu sayede ayakta kalabilmek için desteklerden faydalanabilecek.

2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi 2.000 TL üstü borçlara karar geldi! Tarih verildi

Denizbank Tarafından Sunulan Esnaf Ve Kobi Kredisi

Denizbank müşterilerine 60 ay vadeli esnaf ve Kobi kredisi kullandırıyor. 100 bin lira tutarlı kredi için geri ödemeler sabit taksitli ya da nakit ödeme imkânlarına göre esnek planlı ödeme yapabilecek. Kredi faiz oranları başvuru yapan kişinin kredi notuna göre şekilleniyor. Ekonomik sorunlar nedeni ile maddi kayıp yaşayan kişilere yönelik oluşturulan esnaf ve Kobi kredileri sadece esnaf ve sanatkârlar ile tacirleri kapsıyor.  Bunun yanı sıra işletme kartına sahip olan kişilere ayrıca Ticari Kurtaran Hesap limiti verilmiyor. Bu kişiler kartlarını kredili mevduat fonksiyonu olarak kullanabilecek.

Esnaf Ve Kobi Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Esnaf ve KOBİ’ler için farklı yöntemler ile başvuru yapılabilecek. İsteyen kişi internet üzerinden başvuru yapabildiği gibi isteyen mobil uygulama üzerinden de başvuru yapabilecek. Her hangi bir banka şubesine gitmek istemeyen kişiler internet bankacılığı üzerinden başvurusunu yapabilir. Bunun yanı sıra bankanın ATM lerini kullanarak da başvuru yapılabilir.

SMS yöntemini kullanacak olan kişiler başvuru için cep telefonlarından ESNAF yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını 3280 nolu numaraya gönderebilirler.