Denizbank, kendi internet sitesi üzerinden de duyurusunu yaptığı kampanyada bankamatik kartı kullanan müşterilerine 5000 TL ödeme yapacağını açıkladı. Denizbank, hesabı olan kişiler, mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat 5000 TL acil destek kredisi için başvuru yapabileceklerdir. 5000 TL ihtiyaç kredisi almak için banka 36 ay vadeye kadar sizlere nakit imkanını bölerken, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olan bu kredileri alabilmeniz için bazı şartlar sunuldu. 

Denizbank özellikle pandemi döneminde, yeni kampanyalar yaparak vatandaşların acil ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor. Denizbank 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler için yaptığı bu kampanyada bankamatik kartı kullanıyorsanız hemen onay veriyor. Bu bankada hesabınız varsa ve hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi alırsanız, hemen sizlere onay verilecektir. 

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler, 36 ay vadeye kadar bu bankadan yapılan, krediyi almak istiyorsa kredi notu 1200 ve üzerinde olması yeterli olacaktır. 

Denizbank 5000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanacaklar için banka şartları da belirledi. İşte şartlar...

  1. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler başvuru yapabilir.
  2. Kredi sicili temiz olan kişilere onay verilir.
  3. TC vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan kişiler onay alabilir. 
  4. Banka hesabınız üzerinde e-haciz olmaması gerekmektedir. 
  5. Son kredi ve kredi kartı ödemelerinizde güncel gecikme olmaması gerekir. 

denizbank-banka-karti-olanlarin-hesaplarina-5000-tl-yukleyecek-basvuru-yapmak-gerekli1

Denizbank Başvuru Nasıl Yapılacak?

Denizbank üzerinden 5000 TL başvuru yapmak istiyorsanız, başvuru yapacak olan kişiler, SMS atabilir. KREDİM TC KİMLİK yazarak bu mesajı 3280 numarasına gönderebilirsiniz. Ayrıca Denizbank üzerinden 5000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler bankanın mobil uygulaması üzerinden işlem yapacaklardır. Bunun için banka hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet şifrenizin olması gerekmektedir. 5000 TL'ye kadar 36 ay vadeli onay aldığınızda banka hemen sizlere sonuç verecek ve bu sonuca göre kredinizi kullandıracaktır. 5000 TL kredi alacak kişiler, düşük kredi notu olması durumunda banka şubelerinden kimlikle başvuru yaparak işlem yapabileceklerdir. Banka ayrıca denizbank.com internet sitesi üzerinden de vatandaşlarına kredi imkanı tanımaktadır. Detayları ve faiz oranlarını bankanın resmi internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz.