Denizbank, banka şube yetkisinde 100.000 TL kredi verecek, Son dakika açıklaması takdir topladı

Denizbank, banka şube yetkisinde 100.000 TL kredi verecek, Son dakika açıklaması takdir topladı. Bankadan ihtiyacı olan kişilere hemen kredi onayı sunulacak...

Ekonomi 08.09.2021 - 22:56 08.09.2021 - 22:56 Vural Pars

Son dakika kampanyası ile Denizbank şube yetkisinde kredi onayı limitlerini yükseltti. Banka üzerinden uygun faiz oranları ile 100.000 TL'ye kadar hemen aynı gün içinde kredi kullanabileceksiniz. Bireysel müşteriler ve Ticari müşterilerin başvuru yapacakları bu kampanya kısa süreliğine verilecek. 

Şartlar Nedir?

Bankadan şube yetkisinde 100.000 TL'ye kadar kredi onayı almak isteyenlere, bazı şartlar konuldu. Bu şartlardan birincisi banka kredi notunuz olacak. Denizbank 100.000 TL'ye kadar kredi alacak kişiler, kredi notu en az 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka yaptığı bu kampanyada ayrıca sigortalı olarak çalışan kişilerden 3 aylık son iş yerinde sigortası olması, emekli olan kişilerin ise emekli maaşlarını kendi bankalarından almalarını isteyecektir. Kredi alacak kişilerin banka kredi sicili temiz ise hemen onay verilecektir. 

Başvuru Şubelerden...

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka şubelerine giderek 100.000 TL için başvuru yapabilir. Daha önce bu bankadan başvuru yaparak kredi kullanan kişiler için özel faiz oranları ile hizmet vereceğini duyuran Denizbank, son dakika kampanyası ile birlikte, şubeler üzerinden başvuru yapacak olan kişilere de hemen 100 bin TL kredi onayı sunacak.

Size en yakın Denizbank şubesine sadece kimliğinizle giderek başvuru yapabilirsiniz. Banka eğer sizin kimliğinizle başvuru yaptıktan sonra gelir belgenizi görmek isterse, son çalıştığınız iş yerinden maaş bordrosu alarak bankaya tekrar gelmeniz gerekmektedir. Bu şekilde başvuru yapan kişiler, onay alırsa 36 ay vadeli olarak kredi kullanabileceklerdir. 

SMS ile 55.000 TL 

Denizbank banka şubelerine gitmek istemeyen veya gidemeyen kişilere de SMS ile kredi imkanı sunuyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek, buradan SMS ile kredi başvurusu yapmanız gerekli. KREDİM yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 3280 numarasına gönderin. Başvuru yaptıktan hemen sonra banka sizlere sonucu verecek ve bu sonuca göre kredinizin ne kadar onay aldığını mesajda gösterecektir.

denizbank-banka-sube-yetkisinde-100000-tl-kredi-verecek-son-dakika-aciklamasi-takdir-topladi

Onaylanan kredi tutarını 45 gün içinde en yakın banka şubesine giderek, sadece kimlikle kullanabileceksiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi için ayrıca WEB kredi kampanyası da başlattı. Bu şekilde kredi alacak kişilere, internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurmaları istenecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@