Denizbank, bankamatik kartı kullanan ve cep telefonları üzerinden SMS atan vatandaşları 55000 TL kredi verecek.

Denizbank yeni başlatmış olduğu kampanyada ihtiyaç kredisi ve kredi kartı kullanacak olan vatandaşlar için cep telefonları üzerinden SMS ile kredi imkanı sunacağını duyurdu. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere 36 ay vadeli olarak yeni bir kredi imkanı sağlanacak.

50000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak kredi imkanından faydalanırken 55000 TL kredi onayı alırsanız, sadece 24 ay vadeli olarak kredi kullanabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank kredi başvuru yöntemleriyle birlikte hızlı bir şekilde kredinizi hemen alabilirsiniz. 

BAŞVURU 

Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten Önemli Açıklama! Tüketici Kredileri Mesajı Son Dakika! Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten Önemli Açıklama! Tüketici Kredileri Mesajı

Denizbank Cebimde kredi kampanyasına katılmak için Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında hızlı birşekilde sizlere sonuç verilerine onaylanan kredi tutarı hakkında bilgiler mesaj olarak sizlere gönderilir. Yapılan TC kimlik numarası sorgulaması sonrasında kredi kullanacak olan kişiler, onay almaları durumunda, Denizbank şubeleri üzerinden kredi kullanabiliyorlar.

Denizbank Cebimde Kredi kampanyası haricinde ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu almaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini internet bankacılığı üzerinden de yapıyor. Denizbank hesabınızın olması durumunda internet bankacılığı, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için Denizbank, mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredinizi kullanabilirsiniz.